Anna Mucha poniżona. Gwiazda, której kariera oraz życie prywatne są ostatnio gęsto komentowane, znów znalazła się na ustach wszystkich obserwatorów show biznesu. Powodem jest były parter. Zazdrość, a może uzasadniona krytyka?

Anna Mucha mogła mówić do tej pory o dobrej prasie. Niedawno została obsadzona w trzeciej części kultowej polskiej serii komediowej „Kogel Mogel”. Niestety, ale decyzje zawodowe gwiazdy nie przypadły do gustu wszystkim obserwatorom jej poczynań. W sprawę zaangażował się także były narzeczony gwiazdy.

Anna Mucha szokuje wszystkich.

Gwiazda znana z „M jak Miłość” stoi właśnie przed wielką, zawodową szansą. Aktorka została zaproszona i przyjęła angaż w filmie, który już teraz zapowiada się na wielki hit nadchodzących kilku miesięcy. Mowa oczywiście o Kogel Mogel 3. Produkcja ma opowiadać o losach znanych i lubianych sprzed lat postaci, a także rozwinąć ich wątki. Celebrytka wcieli się w rolę dziewczyny syna Kasi, Marcina. Głośno się mówi także, że Anna Mucha ma napisać książkę kulinarną, która będzie promować nadchodzący film. Na ekranie, oprócz wszystkich żyjących członków oryginalnej obsady, zobaczymy także całkowicie nowe postaci.

Decyzję o zagraniu w filmie byłej partnerki postanowił skomentować w swoim stylu Kuba Wojewódzki. Dziennikarz, a także prezenter telewizji TVN nie wyraża zadowolenia, że jego była ukochana będzie współpracować z Katarzyną Łaniewską, która od wielu lat deklaruje poparcie Prawa i Sprawiedliwości. Samozwańczy „Król TVN” tak postanowił skomentować udział eksdziewczyny w całym przedsięwzięciu:

– Gratulacje. Zagrać koło Katarzyny Łaniewskiej, naczelnej muzy PiS, to prawdziwy zaszczyt. To tyle. Nie lubię żartów politycznych. Ostatnio widziałem ich za dużo, wybranych na różne stanowiska – napisał gwiazdor w swojej rubryce Mea Pulpa, którą prowadzi w tygodniku Polityka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Anna Mucha nie odniosła się do komentarza

Anna Mucha stanowczo odmawia odpowiedzi w sprawie wypowiedzi byłego narzeczonego. Aktora, która z ikoną TVN-u rozstała się w 2007 roku nadal widocznie żywi urazę do byłego wybranka serca. Jak mówili obserwatorzy ówczesnej pary, związek Wojewódzkiego i Muchy pomimo długiego, czteroletniego stażu zawsze budził kontrowersje i przez znajomych pary, uważany był za osobliwy.

Dziennikarz, który słynie z atakowania celebrytów i łamania tematów tabu słynny jest także z krytykowania obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Czy powodem jego ataku względem byłej dziewczyny była polityczna zawiść? A może zazdrość związana z faktem, że o byłej wybrance znów zrobiło się głośno?

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dziennikarz TVP usłyszał zarzuty. Jest zaskakująca reakcja stacji
  2. Nie tylko rak. Kolejna straszna choroba zabijała Annę Przybylską 
  3. Rząd PiS pluje Ci w twarz. „Przez 2 lata NIC nie zrobimy ze smogiem”
  4. Makijaż dla zielonych oczu. Co uwydatni twoje piękne oczy?
  5. Seksualny zwyrodnialec wykorzystał niepełnosprawnego psa. Pomóżcie go znaleźć

Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]