Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka

Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka Źródło: instagram/taannamucha/

Anna Mucha dość regularnie uczestniczy w przeróżnych aferach. Internauci nieustannie znajdują jakiś powód, by rozpętać wokół niej burzę, choć trzeba przyznać, że Ania niejednokrotnie sama jest prowokatorem. Tym razem sprawa jest naprawdę poważna. Jej fani są bardzo oburzeni.

Anna Mucha po raz kolejny zawiodła fanów? Wokół aktorki znów wybuchła wielka afera, a internauci nie są w stanie ukryć swoich emocji, które niekoniecznie są pozytywne. Wszystko wskazuje na to, że ostatnich poczynań aktorki nie puszczą tak szybko w zapomnienie i jeszcze przez długi czas będą poruszać tę kwestię.

Anna Mucha w epicentrum wielkiej burzy 

Kolejna afera z udziałem Muchy może nie być dla nikogo zaskoczeniem, jednak tym razem to nie ona zawiniła, a jej serialowa bohaterka. 

Ostatni odcinek "M jak miłość" niezawodnie wzbudził wielkie emocje wśród telewidzów, jednak raczej nikt nie spodziewał się, że zajdą one aż tak daleko. Po wspominanej emisji serialu, telewidzowie przenieśli się w internetowy świat, gdzie zaczęli zasypywać aktorkę wiadomościami. Produkcja pokusiła się na sam koniec o bardzo odważne sceny, w których pomiędzy Magdą i Andrzejem (Krystian Wieczorek) doszło do bardzo intymnej sytuacji, w której oczywiście nie zabrakło nagości. Fani serialu najwyraźniej zaczęli za bardzo utożsamiać Muchę z jej bohaterką i to właśnie na 39-latkę wylali morze hejtu. Oburzeni internauci zaczęli zarzucać jej nieuczciwość wobec prawdziwego męża. 

- Jak po takiej scenie wracasz do swojego męża i do dziecka, jak ty możesz się rozebrać do naga i robić to z kimś innym? - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie wszyscy myślą tak samo 

Ania Mucha zdecydowanie może być dumna ze swoich najwierniejszych fanów, którzy oddzielają ją od jej serialowej postaci. Co więcej, postanowili oni stanąć w jej obronie, tym samym tłumacząc innym, że to tylko rola, w którą ta się wciela.

- Ktoś tu nie umie rozróżnić fikcji od rzeczywistości - stwierdza fan Muchy. 

- Warto umieć odróżnić fikcje od rzeczywistości. Ona go pocałowała. Może nie miała Pani Ania biustonosza albo kamera tak była ustawiona, aby Pan myślał że go nie mam, a na nogach miała mieć nawet szorty, a Pan łyknął, że jest naga - pisze kolejny. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda PRL-u ZGINĘŁA tragicznie wraz z mężem. Okoliczności śmierci są straszne
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Nie żyje aktor kultowego filmu, który oglądali wszyscy na TVN, TVP i Polsacie. Koszmarna tragedia
  5. Trwa dramatyczna walka. Dziś rano pojawiły się nowe informacje o stanie ojca dzieci Małgorzaty Rozenek
  6. Samolot krąży nad Warszawą i zrzuca paliwo. Nie może wylądować, służby czekają w napięciu

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News