Anna Mucha z M jak Miłość zasłynęła półnagimi zdjęciami. Nie uwierzycie, ile ma lat

Anna Mucha z M jak Miłość zasłynęła półnagimi zdjęciami. Nie uwierzycie, ile ma lat Źródło: .

Anna Mucha już niebawem będzie świętować swoje kolejne urodziny. Patrząc na aktorkę aż ciężko uwierzyć w to, ile ma lat. Mucha nie ukrywa, że będzie to dla niej wyjątkowy czas.

Anna Mucha doskonale znana jest wszystkim fanom hitowego serialu stacji TVP, czyli "M jak miłość". Aktorka występuje w nim z krótkimi przerwami już od ponad 16 lat, a jej postać została pokochana przez wielu sympatyków tej produkcji. Jednak teraz aktorka będzie przechodzić przez bardzo specjalny dla siebie rok, który będzie pełen wyzwań i spełniania marzeń.

Anna Mucha zamierza świętować cały rok

Oczywiście serial TVP to niejedyne miejsce, gdzie możemy podziwiać piękną aktorkę, ponieważ Anna Mucha bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami na swoim profilu instagramowym. Dodatkowo, w swoim czasie było bardzo głośno o jej rozbieranych zdjęciach, które potrafiły pobudzić wyobraźnię.

Już jutro Anna Mucha będzie świętować swoje 39 urodziny, jednak nie to teraz jej chodzi po głowie. Gwiazda serialu "M jak miłość" przede wszystkim chce przygotować się do 40 urodzin, a chcąc to osiągnąć, musi spełnić szereg postawionych przed sobą celów.

Aktorka przygotowała dla siebie całą listę rzeczy do zrobienia przed swoimi 40 urodzinami. Wśród nich jest chociażby: zjedzenie posiłków w najlepszych europejskich restauracjach, co bez wątpienia jest spełnieniem marzeń niejednej osoby. To dopiero początek.

 - Chciałabym zjeść w dziesięciu najlepszych restauracjach w Europie, zobaczyć "wielką piątkę" Afryki, zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii - wyznaje w wywiadzie dla "Party".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że Annę Muchę będzie czekał bardzo pracowity rok, jeżeli chce zdążyć z całą listą w jedyne 12 miesięcy. Aktorka wyznała, że jak najszybciej chce zacząć wykreślać kolejne punkty ze swojej listy. Jednak może być jej ciężko pogodzić pracę ze spełnianiem marzeń, a bądź co bądź rok to wcale nie jest tak dużo czasu, jak mogłoby się wydawać.

Jednak, znając upór Anny Muchy zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel. Dodatkowo bez wątpienia będzie się chwalić w Internecie wszystkimi kolejnymi odhaczonymi punktami na liście rzeczy do zrobienia, a taka relacja to będzie prawdziwa gratka dla jej fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Wygląda to bardzo źle. Polsat właśnie podał prognozę pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie

 

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News