Bez nazwy-1
screen/youtube/ Wideoportal
Patryk Korzec - 30 Listopada 2018

Anna Mucha straciła cierpliwość! "Wku*wiłam się!"

Anna Mucha przez wiele lat uważana była za najbardziej kontrowersyjną gwiazdę polskiego show-biznesu. Kobieta często wywoływała skandale, lecz w ostatnim czasie zdecydowanie się uspokoiła. Coraz rzadziej zabiera głos w mediach, tym razem jednak po raz kolejny gwiazda straciła cierpliwość i powiedziała coś szokującego. 

Anna Mucha swoją karierę zaczęła bardzo wcześnie - w wieku zaledwie 10 lat zagrała Sabinkę w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Kolejny wielkim krokiem w jej karierze był udział w kultowej "Liście Schindlera", po której zalała ją cała lawina propozycji współpracy. Z czasem kobieta postanowiła związać się z TVP oraz serialem "M jak miłość", przez który zaczęto postrzegać ją jako kolejną aktorkę serialową. Kobieta zdawała się tym zupełnie nie przejmować - wciąż skupiała się nad swoją pozycją w polskim show-biznesie, polubiła również rolę naczelnej skandalistki naszego kraju. Co prawda w ostatnim czasie nieco zniknęła z mediów i doprowadziła do niewielu kontrowersji, lecz teraz znów wraca z czymś szokującym.

Anna Mucha straciła nad sobą panowanie

Anna Mucha nigdy nie ukrywała, że sprawy społeczne nie są jej obojętne. Matka dwójki dzieci często wypowiadała się w kwestii praw kobiet oraz szacunku do nich, jednak tym razem stało się coś, przez co kobieta zupełnie straciła nad sobą panowanie. - Właśnie wsiadłam do samochodu i włączyłam radio [...] To co usłyszałam w tej chwili po prostu mnie wk*rwiło ewidentnie. [...] Rzadko kiedy się do tego stopnia wkurzam - wyznała. Chodziło o radiową reklamę suplementów dla niemowląt, która niesamowicie poruszyła aktorkę. - Otóż wynaleziono cudowny lek, ponieważ nie wiem czy wiesz, ale twoje dziecko, które zostało urodzone przez cesarskie cięcie i nie przechodziło przez drogi rodne kobiety, nie otrzymało właściwych witamin. Dlatego firma farmaceutyczna ma dla ciebie witaminki - krytykowała produkt kobieta.

Mucha postanowiła publiczniewyśmiać produkt i stanąć w obronie dzieci

Anna Mucha nie mogła oczywiście się powstrzymać od głośnego wyśmiania produktu przed kamerami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
- Witaminki, które są wspaniałym rozwiązaniem dla takiego maluszka, które się właśnie urodziło, ponieważ niestety ty nie wypchnęłaś go przez swoje drogi rodne, tylko zdecydowałaś się na cesarkę - krytykowała. Zdecydowanie stanęła również w obronie matek, których dzieci przyszły na świat dzięki cesarskiemu cięciu. - Nasze dzieci, urodzone przez cesarkę, rozwijają się prawidłowo. [...] Firmy farmaceutyczne powinny zastanowić się nad pozytywnym przekazem - apelowała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Na wspólnej pozwała Polskę! Ma dość, przez to umierają ludzie
  2. Tragedia bohaterki Przyjaciółek. Lekarze bezradni, umrze niebawem
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Zrezygnowany Owsiak przegrał. Nie będzie już niczego udowadniał
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News