Anna Mucha skrywa niejedną tajemnicę. Aktorka, której nazwisko figurować będzie w obsadzie kontynuacji kultowej polskiej komedii „Kogel Mogel”, może podzielić się z fanami wieloma słodkimi sekretami. Jak się okazuje, wszystkie skrywane informacje na temat gwiazdy wyjdą na jaw już niedługo!

Anna Mucha jest w ostatnim czasie na fali wznoszącej. Gwiazda telewizji nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, a także kwitnące życie prywatne, które jest szeroko komentowane przez portale plotkarskie. Niewiele osób się tego spodziewało, ale jak się okazuje celebrytka niedługo podzieli się z fanami swoimi intymnymi, słodkimi tajemnicami.

Anna Mucha skrywa sekrety?

38-latka znalazła się przed wielką, zawodową szansą. Bycie członkiem obsady trzeciej części legendarnej polskiej komedii powoduje, że życiem prywatnym celebrytki interesuje się coraz więcej osób. Jak sama gwiazda przyznała, ma do podzielenia się z fanami niejednym prywatnym sekretem.

Z racji promocji najnowszego filmu ze swoim udziałem kobieta spróbuje swoich sił jako pisarka. Nieoficjalnie mówi się, że samo wydawnictwo może być powiązane z produkcją filmową, której premiera nastąpi już w 2019 roku.

Anna Mucha z racji wzmożonego zainteresowania jej poczynaniami, teraz będzie próbować sprzedać wszystkie swoje nieznane szerzej tajemnice w formie książki kucharskiej. Sama gwiazda skomentowała to w tygodniku „Party”.

– Na co dzień piekę tyle ciast, że moja rodzina nie jest w stanie wszystkiego zjeść, dlatego obdarowuję nimi kolegów z teatru i planów – podkreśliła.

Sam Instagram oraz inne profile w mediach społecznościowych gwiazdy znanej chociażby z M jak Miłość pełne są apetycznych wypieków jej autorstwa. Jeśli są w połowie tak dobre i apetyczne, jak na zdjęciach, będziemy mogli mówić o murowanym hicie!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

Premiera Kogel Mogel 3 już za rok

Najczęściej powtarzaną informacją z ostatnich dni dotyczącą popularnej aktorki jest jej angaż w filmie Kogel Mogel 3. Anna Mucha wcieli się tam w rolę dziewczyny syna Kasi Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska). Przed aktorką ogromne wyzwanie aktorskie i… taneczne.

Powód? Bohaterka Muchy jest mistrzynią pląsów, która szczególnie świetnie odnajduje się w tańcu brazylijskim. Ciekawe, czy w odtwarzanej kreacji zaowocuje doświadczenie z „Tańca Gwiazdami”, który to program gwiazda wygrała w 2009 roku.

Trzecia część filmu ma dziać się w czasach współczesnych i opowiadać dalej historię losów Kasi Solskiej, ale także jej syna oraz rodziny Wolańskich. Obok samej Muchy na ekranie obejrzymy także wszystkich, jeszcze żyjących członków pierwotnej obsady cyklu oraz nowe twarze, m.in. Macieja Zakościelnego, czy Nikodema Rozbickiego.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Janowski znowu zaskoczył fanów. Wraca do pracy, ale nie jako prezenter
    2. Niedawno Kret błagał Tadlę na kolanach. Dziennikarka zadała mu właśnie ostateczny cios
    3. Fani Anny Lewandowskiej nie mogą w to uwierzyć! Robert zostawił ją z dzieckiem

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]