Anna Mucha przyłapana! Dwukrotnie złamała przepisy

Anna Mucha przyłapana! Dwukrotnie złamała przepisy Źródło: screen/YouTube/FAKT24

Anna Mucha aż dwukrotnie złamała przepisy. Fotoreporterzy przyłapali ją w sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu. Wiele wskazuje na to, że znana aktorka będzie musiała przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego.

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda serialu M jak Miłość została rozpoznana na jednej z warszawskich ulic. Niestety, aktorka nie będzie miała powodów do dumy. Gwiazda TVP dopuściła się złamania przepisów. Zrobiła to aż dwa razy.

Słynna aktorka Anna Mucha została przyłapana na jednej z popularnych warszawskich ulic. Gwiazda jechała dużym mercedesem i rozglądała się za miejscem parkingowym. W centrum Warszawy trudno takie znaleźć, więc lubiana bohaterka serialu M jak Miłość zdecydowała się na niestandardowe - i niezgodne z przepisami kodeksu drogowego - rozwiązanie.

Anna Mucha dwukrotnie przekroczyła przepisy ruchu drogowego

Fani serialu M jak Miłość są zaskoczeni zachowaniem swojej ulubienicy. Popularna aktorka nie zauważyła miejsca parkingowego, ale mimo to nie zamierzała rezygnować z zostawienia auta w wybranym miejscu. Zdecydowała się na niezgodny z przepisami ruchu drogowego manewr. Po prostu zostawiła samochód na jezdni, blokując jednocześnie pas ruchu i stwarzając zagrożenie.

To jednak nie jedyne wykroczenie, na którym została tego dnia przyłapana Anna Mucha. Aktorka wraz ze swoimi dziećmi przeszła przez ulicę w niedozwolonym miejscu. W tym przypadku było to nie tylko złamanie przepisów, ale także bardzo zły przykład dla dzieci, które bardzo często naśladują potem zachowanie swoich rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wygląda na to, że gwiazda serialu M jak Miłość będzie musiała przypomnieć sobie przepisy kodeksu drogowego, bo najwyraźniej zapomniała o obowiązujących zasadach. Na zdjęciach, które zrobili fotoreporterzy jednego z tabloidów wyraźnie widać, że Anna Mucha nie kryje się ze swoim zachowaniem. Z pewnością siebie opuszczała auto i śmiało przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Za takie postępowanie grożą mandaty. Za niewłaściwe parkowanie można otrzymać karę w wysokości 100 zł oraz 1 punkt karny. Za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym miejscu można dostać 50 zł mandatu. Te konsekwencje dotyczą wszystkich obywateli. Gwiazdy również się do nich zaliczają, choć niektórym zdarza się o tym zapominać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. "TVP tego nie wyemituje". Szydło wręcza nagrodę burmistrzowi, ale takiej reakcji polityka nie mogła przewidzieć
  4. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu
  5. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  6. Kiedy egzamin ósmoklasisty 2019? Uczniów zjada stres

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News