Anna Mucha jest obecnie jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Na zdjęciach udostępnionych mediom zawsze pozuje ona promienna i uśmiechnięta, dlatego też nikt nie spodziewał się, że przeżywa właśnie ogromną osobistą tragedię. Zmarła bowiem właśnie niezwykle bliska jej osoba.

W ostatnim czasie odeszła niestety ukochana babcia Anny Muchy. Aktorka była z nią bardzo blisko związana i często wspominała w wywiadach, że to właśnie ona najbardziej kibicowała jej karierze.

Smutek ukryty przed mediami

– Ania bardzo cierpi. Nie może się z tym pogodzić, że odeszła jej babcia – opowiedziała dziennikarzom „Życia na gorąco” jedna z przyjaciółek gwiazdy.

– Od babci słyszałam, że mam jedno życie. I powinnam je przeżyć najwspanialej. Ona nauczyła mnie próbować wielu emocji – wspominała za to sama artystka, która bardzo boleśnie przeżywa ogromną stratę.

Chociaż na zdjęciach udostępnionych przez Muchę nie widać żałoby, w której się pogrążyła, fani głęboko jej współczują. Liczą także na to, iż szybko poradzi sobie ona ze smutkiem i żalem.

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi


Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

Zobacz również