Rodzinny dramat Anny Muchy. "Nie może się z tym pogodzić"

Rodzinny dramat Anny Muchy. "Nie może się z tym pogodzić" Źródło: Fot. Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha jest obecnie jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Na zdjęciach udostępnionych mediom zawsze pozuje ona promienna i uśmiechnięta, dlatego też nikt nie spodziewał się, że przeżywa właśnie ogromną osobistą tragedię. Zmarła bowiem właśnie niezwykle bliska jej osoba.

W ostatnim czasie odeszła niestety ukochana babcia Anny Muchy. Aktorka była z nią bardzo blisko związana i często wspominała w wywiadach, że to właśnie ona najbardziej kibicowała jej karierze.

Smutek ukryty przed mediami

- Ania bardzo cierpi. Nie może się z tym pogodzić, że odeszła jej babcia - opowiedziała dziennikarzom "Życia na gorąco" jedna z przyjaciółek gwiazdy. - Od babci słyszałam, że mam jedno życie. I powinnam je przeżyć najwspanialej. Ona nauczyła mnie próbować wielu emocji - wspominała za to sama artystka, która bardzo boleśnie przeżywa ogromną stratę. Chociaż na zdjęciach udostępnionych przez Muchę nie widać żałoby, w której się pogrążyła, fani głęboko jej współczują. Liczą także na to, iż szybko poradzi sobie ona ze smutkiem i żalem.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News