Anna Mucha wściekła jak nigdy. Jej fani przekroczyli granicę

Anna Mucha wściekła jak nigdy. Jej fani przekroczyli granicę

Anna Mucha straciła cierpliwość. Po tym, jak aktorka została zaatakowana przez media i swoich fanów postanowiła wydać specjalne oświadczenie. Okazuje się, że artystka podejrzewana była o rozstanie z ojcem swoich dzieci. Ta plotka bardzo zdenerwowała gwiazdę.

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Artystka przez lata istniała na ekranach polskich telewizorów, występując w kultowym M jak Miłość. Teraz, na kilka miesięcy przed premierą trzeciej części kultowego cyklu Kogel Mogel, kobieta zmaga się z prawdziwymi problemami. Fani i media zaczęły śledzić jej rodzinę pod kątem rozstania, jakiego miała dopuścić się gwiazda. Mucha postanowiła wydać oświadczenie, które raz na zawsze rozwieje wszelakie wątpliwości.

Anna Mucha odchodzi od męża?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja dotycząca rozstania Anny Muchy z Marcelem Sorą. Aktorka, która poprzednio była zaangażowana uczuciowo z Kubą Wojewódzkim przez 10 lat, wraz z mężem stanowiła wzorową parę. Według party.pl wszystko zmieniło się 10 grudnia, kiedy kobieta wraz z dziećmi opuściła swojego ukochanego. Fani od tego czasu mieli terroryzować Muchę wiadomościami i zaczepkami. Obruszona takim zachowaniem aktorka postanowiła odnieść się do plotek i napisać oświadczenie, które rozwieje największe wątpliwości wśród najbardziej łaknących sensacji mediów i fanów. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Aktorka publikuje oświadczenie na Instagramie

Do publikacji swoich słów, Anna Mucha użyła platformy społecznościowej Instagram, na którym obserwowana jest przez tysiące internautów. Pomimo tego, że gwiazda nie powiedziała jednoznacznie o stanie swojego małżeństwa, to zaznaczyła, że jej związek jest tylko i wyłącznie jej sprawą. - Drodzy ... Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych... Proszę też o niedorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania. A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to mój prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej, który z przyjemnością wytłumaczy, gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania. - napisała na portalu społecznościowym gwiazda. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Jurka Owsiaka zabrała głos. Założyciel WOŚP może być z niej dumny
  2. Dzieci i młodzież w Polsce dotyka straszna choroba! Będzie coraz gorzej
  3. Ta staruszka przeżyła Holokaust! Teraz została brutalnie pobita
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News