Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"

Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów" Źródło: .

Anna Mucha świętowała niedawno 39 urodziny. Gwiazda zdążyła pochwalić się gorącym zdjęciem i w ostry sposób uderzyła w niesfornych kierowców! Jedno z jej urodzinowych życzeń to... płynne gówno.

Anna Mucha uchodzi za aktorkę, która nie pozwala sobie wejść na głowę. Znana z silnej osobowości i odważnego sposobu autokreacji Mucha jest ostatnio wspominana w kontekście 39 urodzin

Anna Mucha o marzeniach urodzinowych. Jednym z nich zaszokowała internautów

Znanej i cenionej za seksapil aktorce ruszył więc "magiczny" 40 rok życia. Z tej okazji Mucha opowiedziała w rozmowie z "Party" o swoich marzeniach i dalszych planach.

Dowiadujemy się m. in. że Musze marzy się własna kolekcja butów i biżuterii. Wzorem Kingi Rusin aktorkę ciągnie w dziką Afrykę. Taką z safari i możliwością obcowania blisko z dziko żyjącymi nosorożcami, słoniami czy lwami.

- Zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie, zaliczyć "wielką piątkę" Afryki, zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii - wyliczała aktorka w rozmowie z czasopismem.

Ale nie samymi przyjemnościami żyje aktorka. Pytana o kolejne marzenia i cele wymieniła jeden, który nie spodoba się wielu fanom. A już zwłaszcza tym, którzy uwielbiają prowadzić samochód. Okazuje się, że z niesfornymi kierowcami Mucha miała już nie raz "na pieńku".

- Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach - ujawniła Mucha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aż strach się domyślać, jakimi wyczynami musieli co "lepsi" kierowcy zajść za skórę sympatycznej aktorce. Co jak co, ale bezpardonowe życzenie w dniu urodzin, brzmiące nie inaczej jak zemsta, wywołuje grozę. Jedno jest pewne - lepiej nie wchodzić w drogę, ale też nie zajeżdżać jej, gdy obok nas auto prowadzi Anna Mucha.

- Patrząc na jazdę u nas i w innych krajach europy, mogę się z nią zgodzić. Kultury i szacunku na naszych drogach za mało - zgadza się jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News