Wyciekły porażające kulisy z planu "M jak Miłość"! Największemu gwiazdorowi będzie przykro

Wyciekły porażające kulisy z planu "M jak Miłość"! Największemu gwiazdorowi będzie przykro Źródło: yotube.com/Wideoportal

Anna Mucha występuje w serialu "M jak Miłość" od blisko piętnastu lat. Grająca jedną z najchętniej oglądanych postaci w serialu aktorka właśnie opowiedziała o odejściu z planu Kacpra Kuszewskiego. Czy odczuła jego brak?

Anna Mucha od 2003 roku wciela się w postać Magdy Marszałek. Przebojowa i wrażliwa dziewczyna nie miała szczęścia w miłości. Wiele wątków, poświęconych pięknej przyjaciółce Kingi Zduńskiej nieraz przyciągało masowo widzów przed ekrany. Aktorki przyjaźnią się także prywatnie. Co Mucha sądzi o odejściu Marka, który pożegnał się z tytułem po osiemnastu latach?

Odejście Kuszewskiego odbyło się w atmosferze skandalu. Co o jego decyzji sądzi Anna Mucha?

W jednym z wywiadów podzieliła się z fanami refleksją na temat odejścia Kuszewskiego. Okazuje się, że aktorzy spotykali się na planie rzadko, co sprawiło, że między dwojgiem nie pojawiła się żadna relacja. Mucha wykazuje wobec serialowego Marka zwyczajną... obojętność. - Atmosfera jest bardzo dobra, to znaczy: ja po pierwsze gram w zupełnie innym wątku. Nie grałam nigdy z Kacprem, więc ja nie mogę się wypowiadać na ten temat, co ja... nie odczuwam tego braku - zauważyła Mucha w rozmowie z dziennikarzem. Okazuje się, że między aktorami nie pojawiła się żadna prywatna relacja. Z pewnością, mieli okazję poznać się bliżej w ciągu piętnastu lat. - Wiem, że z Kacprem spotkam się na imprezie z okazji osiemnastych urodzin "M jak Miłość" i myślę sobie, że będziemy razem świętować, bo był to przepiękny kawał jego życia i celebrujemy. To jest wieczór celebracji - opowiedziała później Mucha.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktorka zdradziła, że na plan wrócą dwie postaci, których nie widziano od wielu lat. W wątkach pojawi się zarówno Weronika Rosati, jak i były chłopak Madzi Marszałek, Kamil grany przez Marcina Bosaka. Mucha opowiedziała także, że scenarzyści przygotowali szereg nowych zdarzeń w życiu jej bohaterki. - Wszystko pulsuje, drży, moja bohaterka też drży, a ja mam co grać - powiedziała gwiazda serialu TVP. Pomimo wielu lat na planie, Anna Mucha nie zamierza rezygnować z udziału w "M jak Miłość". Czy Kacprowi powinno być przykro, że nie odczuje jego odejścia?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prywatny dramat gwiazdy M jak Miłość. Jej wyznanie rozrywa serce
  2. To już dziś! Fani M jak Miłość pożegnali najważniejszą postać, polały się łzy
  3. Była ikoną TVP, kochały ją miliony Polaków. Tego żałuje najbardziej na świecie
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Sprawdź, kto ma diabełka za skórą
  5. Znaki zodiaku, które stworzą szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
Następny artykuł