Anna Mucha dosadnie o strajku nauczycieli. "Nie jestem w stanie milczeć"

Anna Mucha dosadnie o strajku nauczycieli. "Nie jestem w stanie milczeć" Źródło: youtube.com/Fakt24.pl

Anna Mucha w końcu stwierdziła, że nie może już dłużej czekać z wypowiedzeniem się o strajku nauczycieli. Aktorka zdecydowała się wyrazić w kilku mocnych słowach, co myśli na temat protestu. Jej opinia jest bardzo jednoznaczna.

Anna Mucha zdobyła wielu wiernych fanów dzięki swojej roli w M jak miłość, a ostatnio pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Aktorkę można było zobaczyć w kinowym hicie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", gdzie wcieliła się w agentkę służb. Artystka jest także matką dwójki dzieci. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na temat strajku nauczycieli.

Gwiazdy mówią o strajku nauczycieli. Opinie są podzielone

Zdania na temat strajku nauczycieli są podzielone. Część osób popiera pedagogów i uważa, że robią dobrze ubiegając się o swoje prawa. Inni zaś oskarżają ich o skrajny egoizm oraz działanie na szkodę uczniów, którzy byli narażeni na dodatkowy stres tuż przed ważnymi egzaminami.

Swoje zdanie wyrażają także celebryci, którzy w większości przypadków okazują wsparcie nauczycielom. Protest popiera między innymi Anja Rubik, Magda Mołek czy Maja Ostaszewska. Gwiazdy zgadzają się z postulatami nauczycieli, którzy chcą więcej zarabiać i polepszyć swoją jakość życia. Zdarzają się także negatywne opinie, taka jak ta Violi Kołakowskiej. Partnerka Karolaka uważa, że strajk szkodzi dzieciom, o których nikt nie myśli w tym zamieszaniu.

Anna Mucha w końcu mówi o strajku nauczycieli. Nie mogła dłużej wytrzymać

Do grona sław wypowiadających się na kontrowersyjny temat dołączyła Anna Mucha. Aktorka uznała, ze nie może dłużej zachować milczenia w tak ważnej sprawie. Winę zwala na swój wybuchowy charakter.

- Mam taki temperament, może dlatego nie jestem politykiem, że nie jestem w stanie milczeć - stwierdziła.

Jak się okazuje, gwiazda popiera strajk. Według niej pensja przeciętnego pedagoga jest bardzo mała, a w przyszłości może być jeszcze niższa. Taka wizja zdecydowanie się jej nie podoba.

- Ci ludzie z każdym dniem tracą swoje wynagrodzenie. Nie dość, że zarabiają mało, to będą zarabiać jeszcze mniej - powiedziała.

Co więcej, Anna Mucha uważa, że protest popiera każdy, kto kiedykolwiek spotkał wyjątkowego nauczyciela: kogoś, kogo podziwiali lub cenili za pasję i wiedzę. Artystka zaznaczyła także, że przez popieranie protestujących rozumie między innymi wspieranie ich finansowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski szuka 5 żony! Jeszcze się nie rozwiódł, a już ma konto na Tinderze. Nie uwierzycie, na co podrywa dziewczyny
  2. Anna Dymna szykuje się do ŚLUBU! To będzie najpiękniejszy dzień w jej życiu. Wszystko ułożyło się po jej myśli
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródło: Natemat

Następny artykuł