Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy

Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy Źródło: fot. instagram.com/taannamucha

Anna Mucha jest uważana za jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Nie ma chyba człowieka, który nie kojarzyłby jej z choćby jednej produkcji, w której występowała. Do dziś jest gwiazdą "M jak miłość", które niezmiennie cieszy się sympatią Polaków. Ostatnio jednak kobietę spotkał prawdziwy dramat.

Anna Mucha od lat nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony reżyserów. Jej bogata filmografia obejmuje takie filmy jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Młode wilki 1/2", ale znana jest przede wszystkim dzięki roli Magdy w "M jak miłość". Pomimo sukcesów zawodowych aktorka musiała zmierzyć się ostatnio z problemami rodzinnymi. Polska celebrytka miała rozstać się z Marcelem Sorą. Tworzyli oni związek przez dziesięć lat. Mają razem dwójkę dzieci, siedmioletnią Stefanię i pięcioletniego Teodora. Jak dowiaduje się Pikio.pl, po zakończeniu związku Mucha wciąż mieszka z pociechami w domu na Ochocie, natomiast Sora wyprowadził się do jednego z apartamentów w centrum stolicy. Do samego rozstania miało dojść pod koniec zeszłego roku. O sprawie dowiedzieliśmy się jednak dopiero teraz.

Anna Mucha musi radzić sobie z dramatem

Aktorka poznała swojego byłego partnera podczas produkcji show "Jak oni śpiewają". Była ona jedną z uczestniczek, natomiast Sora pracował przy produkcji programu Polsatu. Zaczęli się spotykać na krótko po programie z udziałem Muchy i przez dziesięć lat tworząc szczęśliwy związek. Para miała rozstać się w ostatnich tygodniach 2018 roku, pomimo tego oboje chcą pozostać w przyjacielskich relacjach. Wszystko ze względu na dzieci, bowiem rodzice chcą, aby pociechy mogły cieszyć się z kontaktu zarówno z mamą, jak i tatą. Sami zainteresowani nie chcieli komentować okoliczności zakończenia związku. Mucha od lat stara się unikać w mediach tematów dotyczących jej życia rodzinnego, przez co o jej dawnej miłości nie było wiadomo zbyt wiele. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Nie inaczej jest teraz. Kobieta dalej odmawia komentarzy w sprawie i nie zanosi się na to, by miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Brak jest zatem szczegółów rozstania potwierdzenia jakichkolwiek plotek dotyczących obecnych relacji z Sorą. Anna Mucha jest znana ze swoich występów nie tylko w filmach, ale również w programach rozgrywkowych oraz w spektaklach teatralnych. Poza wspomnianym "Jak oni śpiewają", brała ona również udział w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami" jako uczestniczka, była także jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz". Jest jedną z niewielu polskich aktorek, która jest zatrudniana w każdej z największych telewizji. Swój debiut na wielkim ekranie zaliczyła już w wieku 10 lat w 1990 roku w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy, w którym odgrywała postać Sabinki. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Po przeczytaniu scenariusza M jak miłość stanęło jej serce. Co z Anną Muchą?!
  2. Ikona M jak miłość w szpitalu! Fani wstrzymali oddech
  3. Aukcje WOŚP. Wiemy, którzy celebryci zebrali najwięcej pieniędzy dla Orkiestry
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News