Anna Mucha zszokowała fanów. "Mam GŁĘBOKO W D*PIE"

Anna Mucha zszokowała fanów. "Mam GŁĘBOKO W D*PIE" Źródło: Fot. YouTube

Anna Mucha to jedna z tych aktorek, które nigdy nie chowają głowy w piasek. Gdy coś jej się nie podoba - mówi o tym otwarcie. Podobnie jest, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Kobieta ma do siebie ogromny dystans, co sprawia, że potrafi o sobie samej mówić w szokujący i zaskakujący sposób. Co tym razem powiedziała?

Anna Mucha stała się rozpoznawalna dzięki serialowi M jak Miłość, w którym wcieliła się w rolę Magdy. Później przyszły filmy, a także udział w programie "Taniec z gwiazdami", który zakończył się dla niej wygraną. Dziś kobieta ma wszystko - sławę, pieniądze i kochającą rodzinę. Dzięki takiej "poduszce bezpieczeństwa" może sobie pozwolić na to, aby nie przejmować się pewnymi kwestiami, które dla zwykłego śmiertelnika mogą być bardzo ważne.

Anna Mucha "ma to w dupie"

Anna Mucha uchodzi dziś za jedną z najpiękniejszych polskich celebrytek. Nie zawsze tak jednak było - kiedyś Ania przypominała bardziej chłopczycę, niż kobietę o pełnych kształtach. Zmieniły się czasy, zmienił się wizerunek aktorki. W jednym z wywiadów powiedziała ona coś szokującego - że nigdy nie przejmowała się swoim wyglądem, bez względu na to, ile ponadprogramowych kilogramów wówczas miała. Ma to po prostu w dupie. - Współczuję kobietom, które oceniają siebie przez pryzmat własnej urody. To, że się jakoś tam wylaszczyłam, jest oczywiście niezwykle przyjemne, ale w moich oczach wtórne. Ta zewnętrzna powłoka nigdy nie była dla mnie istotna. Nigdy nie wyznaczałam swojej wartości przez pryzmat tego, ile mam kilogramów, jak wyglądam. Takie rzeczy mam głęboko w dupie - szokująco wyznała.  

Wyjątkowe szczęście do facetów

Anna Mucha przyznała również, że jej duże poczucie pewności siebie wzięło się z tego, że zawsze otrzymywała dużo wsparcia ze strony mężczyzn. Spotykała na swojej drodze facetów, którzy wyznawali wyższe wartości, niż tylko te powierzchowne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednym z nich był Kuba Wojewódzki, który wspierał ją jak tylko mógł. Para do dziś wypowiada się o sobie nawzajem tylko w przychylnych i miłych słowach. - Może jest tak dlatego, że miałam szczęście w swoim życiu spotykać mężczyzn mądrych, fajnych, wartościowych, którzy mnie doceniali, pomimo mojego wyglądu - nostalgicznie wspomniała. Trzeba przyznać, że aktorka rzeczywiście miała dużo szczęścia. Pozazdrościć jej może niejedna kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOK na spotkaniu opłatkowym PiS! U boku Kaczyńskiego pojawił się niespodziewany gość
  2. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media
  3. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  4. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł