Puściły jej nerwy! Dziennikarka zapytała Muchę o kryzys w związku

Puściły jej nerwy! Dziennikarka zapytała Muchę o kryzys w związku

Anna Mucha to jedna z gwiazd, które pojawiły się w obsadzie kontynuacji kultowego filmu "Kogel Mogel".  Aktorka udzieliła wywiadu portalowi plotek.pl, podczas którego postanowiła ustosunkować się do ostatnich spekulacji medialnych na temat jej związku z Marcelem Sorą. Gwiazdę wyjątkowo zdenerwowało pytanie o kryzys w jej związku.

Anna Mucha na dużym ekranie zadebiutowała w wieku dziesięciu lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak". Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie Listy Schindlera Stevena Spielberga. Największą popularność przyniosły jej rolę w filmach "Młode wilki 1/2" czy też "Chłopaki nie płaczą", a także w serialu "M jak Miłość", gdzie zagrała rolę Magdaleny Marszałek. Nic więc dziwnego, że media są żywo zainteresowane jej prywatnym życiem. W latach 2003-2007 była w związku z Kubą Wojewódzkim. Od ponad 10 lat jest w związku z Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: córkę Stefanie oraz syna Teodora. Chociaż ostatnio pojawiły się spekulacje medialne, że para się rozstała sama Mucha jednoznacznie nie potwierdziła tych plotek. Jak podaje "Super Express" Anna i Marcel nie są już ze sobą od końca zeszłego roku. Mężczyzna wyprowadził się do apartamentu w centrum Warszawy. Na serwisie czytamy, że powodem ich rozstania miała być inna kobieta.

Anna Mucha w wywiadzie o życiu prywatnym. Aktorce puściły nerwy

Aktorka pojawiła się na premierze filmu - najnowszej części kultowej komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", w którym zagrała. Niespodziewanie na czerwonym dywanie pojawiła się u boku Marcela. Weszli objęci, on pomógł jej przedrzeć się przez tłum fotoreporterów, a potem z zadowoleniem na twarzy obserwował, jak ukochana pozuje na ściance. Według doniesień medialnych film obejrzeli razem. Anna Mucha udzieliła wywiadu dla portalu plotek.pl, w którym skomentowała ostatnie doniesienia medialne na jej temat. Odniosła się również do swojej publikacji na Instagramie, w którym nie zgadza się na dorabianie historii prywatnego życia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Są rzeczy tematy dla mnie święte. Nie trzeba być Pitagorasem czy Einsteinem, do tego, żeby zorientować się, które są tematy. Jak już powiedziałam, udzielając uroczego wywiadu dla innego portalu: Dopóki jest to kwestia mojej twarzy, to ja się na pewne rzeczy mogę zgodzić. Natomiast jak to dotyczy moich świętości, no to niestety ja robię się mniej tolerancyjna i grzeczna - powiedziała w wywiadzie Anna Mucha. Dziennikarka odnosząc się do internetowej publikacji chciała skomentować ten wpis. Jednak Anna Mucha się zdenerwowała, twierdząc, że chciałaby skończyć wywiad. - Szybko chcesz ten wywiad skończyć. Po cienkim stąpasz lodzie - odpowiedziała Mucha. Jak widać, doniesienia o rozstaniu z Sorą wciąż się nie potwierdziły. Anna Mucha nie pozwoli mediom na wtargnięcie do prywatnej przestrzeni.
ZOBACZ TEŻ NA PIKIO.PL:
  1. Aktorka Bożenki z Klanu zapłaciła bardzo wysoką cenę za ciążę. Przykre informacje
  2. Intymne zdjęcia aktorki Pierwszej Miłości krążą po sieci! Rozpalają zmysły
  3. Nie żyje aktor kultowego serialu na TVP. Koszmarne informacje
  4. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  5. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
źródło: Następny artykuł