Anna Mucha i Marcel Sora - para się rozstała?

Anna Mucha i Marcel Sora - para się rozstała? Źródło: youtube/24g Rozwiązanie

Anna Mucha i Marcel Sora to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich związek ma już 10 lat i do tej pory nic nie wskazywało na to, że celebryci będą przechodzili kryzys. Czy popularna aktorka i producent filmowy rozstali się na dobre?

Anna Mucha i Marcel Sora to jeden z tych związków w polskim show-biznesie, o którym portale plotkarskie rozpisują się niemalże każdego dnia. Rok 2019 rozpoczął się niepokojącymi informacjami dla fanów aktorki, jakoby gwiazda serialu "M jak Miłość" rozstała się po blisko 10 latach ze swoim ukochanym. Czy wiadomości okazały się prawdziwe?

Anna Mucha i Marcel Sora - partner i wiek gwiazdy

Anna Mucha to jedna z tych polskich aktorek, która nie może pochwalić się dyplomem z akademii teatralnej, a mimo to ma na swoim koncie wiele fantastycznych ról. Gwieździe urody i talentu odmówić nie można, a jej charyzma i ostry charakter, z którego słynie, tylko pomagają aktorce w osiąganiu kolejnych postawionych przez siebie celów.

Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając postać Sabinki w filmie Korczak w reżyserii Andrzeja Wajdy. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga i ta rola z pewnością walnie przyczyniła się do rozwoju jej kariery. Polscy widzowie zapamiętali ją głównie z ról w "Pannie nikt", "Młodych wilkach" czy klasyku polskiej komedii "Chłopaki nie płaczą". Piękna aktorka ma także na koncie liczne teatralne i serialowe role. Zdecydowanie najpopularniejszym wcieleniem jest postać Magdy w M jak Miłość. Anna Mucha związana jest z produkcją TVP 2 od 2003 roku i obecnie jest jedną z największych gwiazd serialu.

Wiele lat temu związana była z dziennikarzem i showmanem Kubą Wojewódzkim. Para rozstała się w 2007 roku, a już dwa lata później polska aktorka i prezenterka telewizyjna odnalazła swoją prawdziwą miłość. 39-letnia Anna Mucha od 10 lat związana jest z Marcelem Sorą - polskim producentem filmowym o włoskich korzeniach. W 2011 przyszła na świat ich córeczka Stefania, a trzy lata później - syn Teodor.

Mucha i Sora - rozstanie?

Partner aktorki, chociaż czynnie związany ze światem mediów, zdecydowanie bardziej preferuje stanie po drugiej stronie kamery. Wiąże się to z faktem, że producent filmowy, który na swoim koncie ma współpracę między innymi z Rinke Rooyensem, bardzo rzadko udziela wywiadów i występuje publicznie. Chociaż Anna Mucha jest jego zupełną przeciwnością, a kontrowersyjne i odważne wywiady z gwiazdą możemy regularnie odnajdywać w kolorowej prasie, na próżno szukać tam informacji o jej życiu prywatnym. Aktorka chętnie opowiada o swoich planach zawodowych oraz sprawach światopoglądowych, jednak jest wyjątkowo tajemnicza, jeśli chodzi o jej sprawy rodzinne. Jedną z nielicznych informacji, jakie wiemy o związku pary, którą fani bardzo lubią i wspierają, jest to, że poznali się na planie popularnego niegdyś polsatowskiego show "Jak oni śpiewają?".

Na początku roku portale plotkarskie poinformowały opinię publiczną o rozstaniu pary. Jako powód podano odejście Marcela do innej kobiety. Chociaż media prześcigały się w sensacjach do dzisiaj nie ma oficjalnej wiadomości na temat tego, że aktorka i jej partner nie są razem. Kilka miesięcy temu rodzice Stefanii i Teodora pojawili się razem na oficjalnej premierze filmu "Kogel Mogel 3". Ponadto gwiazda regularnie oznacza swojego partnera w postach na Instagramie, chwaląc się, że wspólnie szykują nowy projekt. Para oficjalnie nie skomentowała doniesień o rozstaniu. Na pytanie Piotra Najsztuba o sprawy prywatne w wywiadzie dla magazynu Viva, aktorka odpowiedziała krótko: "Najsztub, naprawdę interesują Cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania".

Gwieździe oraz jej partnerowi życzymy wszystkiego dobrego oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kim jest Karolina Chapko? Wszystkie informacje o gwieździe M jak Miłość
  2. Andrzej Młynarczyk: żona, wiek, wzrost. Kim jest popularny aktor?
  3. Aleksandra Kisio: Instagram i rodzina aktorki. Kim jest gwiazda Pierwszej Miłości
  4. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
  5. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News