Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?

Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?

Anna Mucha zaskoczyła swoich fanów jednym z ostatnich zdjęć na swoim instagramie. Część z nich była przerażona, myśląc, że aktorce coś się stało. W komentarzach wybuchła burza.

Anna Mucha od wielu lat występuje jako Magda w serialu "M jak miłość". Aktorka dzięki tej roli, ale nie tylko zdobyła liczną grupę fanów. Jej konto na instagramie obserwują setki tysięcy osób. Niedawno jednak jedno z jej zdjęć wywołało duże poruszenie w środowisku fanów aktorki.

Anna Mucha: fani są  w szoku

Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym widać jej twarz najeżoną igłami. Część osób widzących zdjęcie przeraziło się, podejrzewając, że aktorce coś się stało. Okazało się, że Anna Mucha poddała się zabiegowi akupunktury. Jest to tradycyjny element medycyny chińskiej. Polega on na wbiciu w ciało specjalnych igieł, które mają polepszyć przepływ krwi, energii i odblokować meridiany( kanały energetyczne we wschodniej mitologii). Pod zdjęciem aktorki rozpoczęła się dyskusja. Część internautów skrytykowała ją, że osoba wierząca nie powinna stosować medycyny wschodniej. Szybko pojawiły się odpowiedzi broniące aktorkę. Trzecią częścią komentarzy są pytania o powód, dlaczego się na to zdecydowała. Ciągle pytają, co się jej stało.  - Patrzysz powierzchownie na ten temat... Ja też jestem osobą bardzo wierzącą. Idąc Twoim tokiem myślenia, to nie powinniśmy korzystać z medycyny w Polsce, tylko czekać na zbawienie i się modlić. A jakbym mieszkała w Chinach i jedyna możliwość leczenia miałabym tylko przez medycynę chińską? Bez przesady... Bóg chyba wiedział co robi i nie bez przyczyny jest tyle metod leczenia, bez względu na wiarę. - pisze jedna z internautek Anna Mucha ostatnio rzadko pojawia się na salonach a tym zdjęciem, wywołała duży szum wokół swojej osoby. Komentarze nadal nie milknął. Cały czas pojawią się osoby, pytające o przyczynę poddania się zabiegowi. Niestety nie dostali jeszcze odpowiedzi.
Zobacz także:
  1. Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją
  2. Była aktorką Plebanii, ale odeszła w cień. Dziś POWALA urodą [ZDJĘCIA]
  3. Warszawa zostanie zablokowana. 100 autokarów, tysiące protestujących
Następny artykuł