Anna Mucha już od lat budzi ogromne emocje. Kobieta, która niemalże zawładnęła polskim show-biznesem, posiada wiele atutów, z których bardzo istotnym jest jej ciało. Ostatnimi czasy stało się z nim coś niepokojącego.

Wiele jest produkcji, w których aktorka udzieliła swojego artystycznego talentu. Nauki w Nowym Jorku nie poszły na marne i dziś Anna Mucha jest jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych aktorek i celebrytek.

Jej najdłuższą rolą jest odgrywanie postaci Magdaleny Marszałek w hitowym serialu Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Kojarzona jest również ze stacją TVN, w której produkcjach również wielokrotnie grała.

O popularności Muchy świadczy także jej profil na Instagramie. Obserwuje ją ponad 500 tys. osób, które czekają na jej kolejne publikacje i z chęcią pod nimi komentują.

Anna Mucha przeraziła fanów

Każde zdjęcie przedstawiające Annę cieszy się ogromną popularnością i patrząc po profilu, postowanie daje aktorce ogromną radość. Wczoraj jednak umieściła w sieci zdjęcie, które przeraziło komentujących.

Widać na nim szeroko uśmiechniętą Annę Muchę w kolorowej sukience. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż gwiazda lubi udostępniać bardziej odważne obrazy, gdyby nie opis.

Anna Mucha napisała w nim, że właśnie zmieściła się w sukienkę swojej, uwaga, sześcioletniej córki. Zaszokowało to i jednocześnie przeraziło fanów aktorki, która musi być niezwykle szczupła, by dać radę założyć dziecięcą sukienkę. Niektórzy komentujący dosłownie zaatakowali artystkę.

Fakt ten może dziwić, gdyż kojarzymy Annę z jej pełnych kształtów, które do małych nie należą. Czyżby spadek wagi związany był w potrzebami zawodowymi, czy może dzieje się jej coś poważniejszego?

– Aniu nie chudnij już nam, jesteś piękna; Bardzo mizernie Pani wygląda. Skóra i kość. Czy to naprawdę tak ładnie?! Moim zdaniem nie ma się czym chwalić, niestety; Ten moment gdy nagle się okaże, że trzeba też od sześcioletniej córki pożyczyć jakieś elementarze… albo chociaż słownik i wyszukać dwa słowa: granica i żenada – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PiS podwyższy emerytury, ale nie wam. Księża dostaną więcej
  2. Gwiazda TVN urodziła niepełnosprawne dziecko. Podjęła trudną decyzję
  3. Zamordował polskiego premiera. Będzie bezkarny
  4. POLSKA: Seryjny morderca zwierząt aresztowany! Jego wiek SZOKUJE
  5. Polska marka bezprawnie wykorzystała wizerunek Taco Hemingwaya?
Anna Mucha
Kontrowersyjny post Anny Muchy.
Anna Mucha
Anna Mucha na plaży. Fot. Instagram/taannamucha
Anna Mucha
Anna Mucha w Pacanowie. Fot. Instagram/taannamucha

Podoba Ci się forma Anny Muchy?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]


16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

źródło: Instagram.com

Zobacz również