Anna Mucha boleśnie wyszydzona przez fanów. Nie mieli dla niej litości

Anna Mucha boleśnie wyszydzona przez fanów. Nie mieli dla niej litości Źródło: YouTube "Ogień pytań"

Anna Mucha często na swoich profilach społecznościowych, głównie na Instagramie, zamieszcza zdjęcia na których nie wygląda jak perfekcyjna gwiazda show-biznesu. Jest ludzka, nie boi się przybierania śmiesznych poz, strojenia min i kontrowersyjnego makijażu. Ten ostatni jednak doprowadził wczoraj jej fanów do obłędu i wywołał falę komentarzy odnośnie wyglądu aktorki.

Na wstawionym wczoraj selfie, celebrytka ma... narysowaną czarnym flamastrem brodę! Internauci zachodzili w głowę: "O matko, co się pani stało?". Broda upodobniła polską aktorkę do innej znanej na całym świecie postaci - austriackiej drag queen Conchity Wurst, która zdobyła globalną popularność za sprawą wygranej w programie Eurowizja w 2014 roku. Fani byli w szoku nowym wizerunkiem aktorki i nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Te nie były jednak przychylne popularnej aktorce.

Anna Mucha wygląda jak Conchita Wurst!

- Ale zarost, jak mój i nawet klata rośnie - napisał jeden z użytkowników Instagrama. - Jak Conchita Wurst - dodało wielu. Jak się okazało, Mucha zamieściła w opisie słowa tłumaczące genezę tej dziwnej stylizacji. "... kiedy Twoje dzieci widzą Cię jako dzieło sztuki #wystawa #art #dziendziecka" - napisała celebrytka. Wychodzi więc na to, że tajemnicza broda to sprawka jej dzieci, Stefani i Teodora, którzy próbowali zrobić z mamy dzieło sztuki. Niezamierzony efekt rozbawił jednak wszystkich. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wchodzi do polityki?! Nie ma już wątpliwości
  2. Tragiczny wypadek! Piękna gwiazda zginęła w męczarniach
  3. Odkryli erotyczny sekret kariery Rozenek. To dlatego producenci ją "uwielbiają"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News