Anna Mucha często na swoich profilach społecznościowych, głównie na Instagramie, zamieszcza zdjęcia na których nie wygląda jak perfekcyjna gwiazda show-biznesu. Jest ludzka, nie boi się przybierania śmiesznych poz, strojenia min i kontrowersyjnego makijażu. Ten ostatni jednak doprowadził wczoraj jej fanów do obłędu i wywołał falę komentarzy odnośnie wyglądu aktorki.

Na wstawionym wczoraj selfie, celebrytka ma… narysowaną czarnym flamastrem brodę! Internauci zachodzili w głowę: „O matko, co się pani stało?”.

Broda upodobniła polską aktorkę do innej znanej na całym świecie postaci – austriackiej drag queen Conchity Wurst, która zdobyła globalną popularność za sprawą wygranej w programie Eurowizja w 2014 roku.

Fani byli w szoku nowym wizerunkiem aktorki i nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Te nie były jednak przychylne popularnej aktorce.

Anna Mucha wygląda jak Conchita Wurst!

– Ale zarost, jak mój i nawet klata rośnie – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

– Jak Conchita Wurst – dodało wielu.

Jak się okazało, Mucha zamieściła w opisie słowa tłumaczące genezę tej dziwnej stylizacji.

„… kiedy Twoje dzieci widzą Cię jako dzieło sztuki #wystawa #art #dziendziecka” – napisała celebrytka.

Wychodzi więc na to, że tajemnicza broda to sprawka jej dzieci, Stefani i Teodora, którzy próbowali zrobić z mamy dzieło sztuki. Niezamierzony efekt rozbawił jednak wszystkich.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin wchodzi do polityki?! Nie ma już wątpliwości
  2. Tragiczny wypadek! Piękna gwiazda zginęła w męczarniach
  3. Odkryli erotyczny sekret kariery Rozenek. To dlatego producenci ją „uwielbiają”

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole

7 pięknych cytatów Zbigniewa Wodeckiego, które WARTO zapamiętać na całe życie

Zobacz również