Anna Mucha podała oficjalny cennik za zrobienie sobie z nią zdjęcia. Takiej opłaty fani na pewno się nie spodziewali

Anna Mucha podała oficjalny cennik za zrobienie sobie z nią zdjęcia. Takiej opłaty fani na pewno się nie spodziewali Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha jest celebrytką, która lubi szokować i słynie z niestandardowych akcji. Tym razem gwiazda zaskoczyła wszystkich tym, że podała oficjalny cennik za zrobienie sobie z nią zdjęcia. Waluty, jaką trzeba płacić nikt się nie spodziewał.

Anna Mucha jest gwiazdą, która nie boi się wyrażać swojego zdania i często wpada na pomysły, które części osób mogą się wydać kontrowersyjne. Ostatnio celebrytka zaskoczyła wszystkich tym, że podała cennik za zrobienie sobie z nią zdjęcia. Szczególnie zszokował wszystkich wybór waluty. 

Anna Mucha podała cenę za selfie z jej udziałem 

Anna Mucha za pośrednictwem swojego Instagrama podała cenę, za którą zrobi sobie z kimś zdjęcie. Fani, którzy marzą o tego typu pamiątce, nie muszą się obawiać, że stracą wszystkie oszczędności. Gwiazda oczekuje od nich zupełnie innej zapłaty. 

Jej oryginalna akcja ma na celu dbanie o środowisko i jest wynikiem wizyty celebrytki nad polskim morzem. Obserwując to, co się tam dzieje postanowiła zacząć działać i zaprosić do pomocy swoich licznych fanów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oryginalna akcja gwiazdy

Anna Mucha postanowiła wykorzystać fakt, że jej wielbiciele często proszą ją o wspólne zdjęcie i zamienić ich entuzjazm na coś dobrego dla naszej planety. Od tej pory za każde selfie z gwiazdą trzeba będzie zapłacić torebkę zebranych na plaży śmieci.

-Odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp... co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) - brzmi fragment jej apelu do wielbicieli. 

Gwiazda zwraca również uwagę na to, że na piasku można znaleźć coraz więcej petów i wydała werdykt, że plażom ewidentnie szkodzi palenie. W zabawny sposób zachęciła również do stosowania recyklingu. Spacerując można bowiem znaleźć bardzo dużo porzuconych przez dzieci plastikowych zabawek. Celebrytka proponuje również wymianę: piwo za worek śmieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2.Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

Trzeba przyznać, że Anna Mucha wpadła na świetny pomysł zaktywizowania swoich fanów, którzy być może są trochę zaskoczeni jej propozycją, ale bardzo chętnie włączą się w akcję. Postawa celebrytki powinna być przykładem dla innych sławnych osób. 

Źródło: Instagram/Anna Mucha

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. Były mąż Marty Kaczyńskiej zobaczył w internecie obrazki pełne okrucieństwa. Nie wytrzymał, padły dosadne słowa
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Instagram/Anna Mucha

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News