Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem? Aktorka opublikowała bardzo seksowne i wiele mówiące zdjęcie

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem? Aktorka opublikowała bardzo seksowne i wiele mówiące zdjęcie Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha opublikowała zdjęcie, które rozgrzało wyobraźnię jej fanów. Plotki o tym, że wróciła do Kuby Wojewódzkiego, już od jakiegoś czasu krążą po sieci. Teraz wielbiciele aktorki składają jej gratulacje i życzą szczęścia.

Anna Mucha na swoim Instagramie opublikowała zaskakujące zdjęcie, które poruszyło internautów. Seksowna fotografia rozgrzała wyobraźnię obserwatorów aktorki. Trwa gorąca dyskusja, czy znów jest w związku z Kubą Wojewódzkim. Plotki o ich powrocie do siebie są coraz głośniejsze. Już zaczęły spływać do niej gratulacje od wiernych fanów.

Anna Mucha opublikowała zaskakujące zdjęcie

Plotki o związku Muchy i Wojewódzkiego już od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach. Teraz aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozpętało gorącą dyskusję. Widać na nim, jak roześmiana gwiazda pozuje w czerwonej sukience obok sportowego samochodu.

- Zawsze dobieram auta pod kolor sukienki - tak aktorka opisała zdjęcie, które wstawiła na swój profil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Mucha jednym zdjęciem rozpętała gorącą dyskusję wśród fanów

Fotografia wywołała burzliwą dyskusję wśród fanów aktorki. Ich uwadze nie umknął ważny szczegół. Po rejestracji auta wyraźnie widać, kto jest jego właścicielem. Tabliczka z napisem "W3 KUBAW" nie pozostawia wątpliwości, że jest to Bentley należący do jej byłego partnera, Kuby Wojewódzkiego. Para rozstała się w 2007 roku.

- Szczęścia, należy Ci się. Czyżbyś zamierzała popływać w tej samej rzece? No w końcu... Gratulacje - to niektóre z komentarzy, które fani zostawili pod zdjęciem gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Jedni już składają aktorce gratulacje, drudzy gorączkowo czekają na potwierdzenie tego, że byli partnerzy znów się spotykają. Ani dziennikarz, ani aktorka, nie komentują spekulacji. Nie od dziś wiadomo jednak, że ich gorący związek sprzed lat długo wspominali. Czyżby uczucia znowu wróciły?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Przeambitni

Następny artykuł