Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie

Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie Źródło: instagram/taannamucha/

Anna Mucha nieustannie szokuje swoimi wypowiedziami oraz zdjęciami, które publikuje w sieci. Większość jej fanów jest pewna, że już nic nie jest wstanie ich zaskoczyć i są gotowi na wszystko. Aktorka właśnie opublikowała coś, co zdecydowanie przerosło najśmielsze oczekiwania wszystkich - pokazała własne, czerwone krocze.

Anna Mucha pokazywała się już zarówno w dresie, jak i balowej sukni, w bikini i bez niego. Ci, którzy myśleli, że widzieli już wszystko, żyją jednak w ogromnym błędzie, bowiem czegoś takiego nie widział jeszcze nikt. Aktorka niemalże z dumą pokazała, jak wiatr podwiał jej sukienkę, a oczom wszystkich ukazało się jej krocze.

Anna Mucha pokazuje czerwone krocze 

Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawił się krótki filmik, w którym ta zaprezentowała swój strój. Ania z uśmiechem pokazała letnią sukienkę sięgającą aż do kostek. Niektórzy zastanawiają się pewnie teraz, w jaki sposób aktorka pokazała krocze, skoro postawiła na tak długą kreację. Wszystkiemu winien był jednak wiatr. 

Widzimy, że sukienka Muchy jest wiązana w pasie, a ponieważ jeden jej bok przekładany jest na drugi, na środku tworzy się dość pokaźna przerwa, która staje się jeszcze większa, gdy tylko zawieje wiatr. Jakby tego było mało, celebrytka ustawiła się na wentylatorze, co jeszcze bardziej podwiało materiał ku górze. Niektórzy trafnie mogą kojarzyć to z kultową sceną w wykonaniu Merilyn Monroe.

Na nagraniu widać, że wszystko było celowym zabiegiem, dlatego Anna Mucha nic nie zrobiła sobie z tego, że nagle widać było jej krocze, a do tego opublikowała to na swoim Instagramie. Na publikacji widzimy, że miejsca intymne zostały przykryte czerwonym, zalotnym serduszkiem.

- Cytat... A ja przesyłam Wam - podpisała w swoim stylu gwiazda, dodając emotikonę serca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani komentują 

Najwyraźniej obserwatorzy Muchy przywykli już do jej kontrowersyjnych zachowań, dlatego z ich strony padły same przyjemne komentarze. 

- Dystans, Pani Aniu, do siebie był zawsze na wysokim poziomie i za to Panią szanuję - czytamy. 

- Niczym Marilyn Monroe w “Słomianym Wdowcu” - stwierdza fanka. 

- Kobieta z klasą i humorem - dodaje kolejna. 

- Jak z dobrego filmu - pisze jeszcze inna.  

instagram/taannamucha/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar Marty Kaczyńskiej skończył się dopiero TERAZ. Córka prezydenta przez wiele miesięcy żyła tym strasznym wydarzeniem
  2. Jeden z największych gwiazdorów TVN pokazał się z partnerem w łóżku. Podpis pod zdjęciem rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  4. Porażająca wiadomość o urodzonych wczoraj pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  5. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko
  6. Smutne wiadomości obiegły polskie media. Nie żyje Piotr Paszkowski

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News