Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała

Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała Źródło: .

Anna Mucha dba o swoich fanów i stara się regularnie dostarczać im nowych materiałów na swoich mediach społecznościowych. Tym razem mocno zaskoczyła. Fani nie zobaczyli jej na tle palm i oceanu, a w dziwnym stroju. Musiała jednak to zrobić, wszystko przez smród.

Anna Mucha stała się ogólnopolską celebrytką głównie dzięki roli w kultowym serialu TVP "M jak Miłość", choć trzeba pamiętać, że jako dziecko grała u samego Stevena Spielberga w "Liście Schindlera". Nie da się więc zaprzeczyć, że jest prawdziwą gwiazdą. A efektem sławy jest to, że ludzie chcą wiedzieć wszystko o swojej idolce, także szczegóły z życia prywatnego.

Gdzie jest Anna Mucha? Quiz dla fanów

Anna Mucha nie zaniedbuje swoich fanów i jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Kolekcja fotek, które umieściła na Insagramie to prawdziwa gratka dla miłośników aktorki. Zainteresowani znajdą tam ujęcia z podróży czy prestiżowych eventów, a Mucha pozuje i w eleganckich kreacjach, i zmysłowym bikini. Czasami jednak potrafi nieźle zaskoczyć.

Ostatnio aktorka opublikowała w swoim stories na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Ciekawe, że postanowiła podzielić się z fanami akurat tym momentem ze swojego życia. Na fotografii widzimy Muchę z zasłoniętą niemalże całą twarzą, widać tylko wystające spod chusty charakterystyczne piękne oczy aktorki. Zaskoczonym obserwatorom postawiła pytanie, gdzie podróżuje.

Rozgrzany tramwaj. Przed czym ta ochrona?

Postawiwszy na interakcję z fanami, Anna Mucha podała cztery odpowiedzi do wyboru. Jedna z opcji to podróż incognito ("in koguto", jak zażartowała aktorka), druga - "transport publiczny z dużym stężeniem zapachu", trzecia możliwość to podróż z Watykanu do Mekki, a czwarta -  z @Lamillou. Naturalnie tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słynna aktorka prawdopodobnie nieczęsto korzysta ze środków komunikacji miejskiej. Zapewne ma lepsze środki lokomocji, które zapewniają znacznie większy komfort podróży. Tym razem zdecydowała się na bardziej pospolity transport. Jednak każdy podróżujący miejskimi autobusami i tramwajami wie, że najgorzej jest w nich w lato. 

Tłum ludzi, nie wszyscy dbają o higienę, upał... To sprawia, że zapach wewnątrz zapełnionego autobusu nie jest przyjemny. Nic więc dziwnego, że nieprzyzwyczajona do takich warunków Anna Mucha podjęła wszelkie niezbędne starania, by jakkolwiek uchronić się od niemiłej woni. Wykazała się niemałą kreatywnością. Oby chusta zadziałała skutecznie. To zresztą ciekawy patent. Popularność aktorki pozwala podejrzewać, że wkrótce w polskich autobusach ujrzymy niejedną osobę wykorzystującą tę sprawdzoną w boju metodę.

Źródło: Instagram/taannamucha

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 45-letnia piosenkarka w zaawansowanej CIĄŻY! "Kilkukrotnie poroniłam, nie wierzyłam, że to będzie jeszcze możliwe"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. Katarzyna Dowbor już dłużej nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"
  7. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę
    

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News