Internauci nie mają wątpliwości co do Anny Muchy. Jej zdjęcia mówią wszystko, miłość wisi w powietrzu

Internauci nie mają wątpliwości co do Anny Muchy. Jej zdjęcia mówią wszystko, miłość wisi w powietrzu Źródło: pikio

Anna Mucha to niezwykle utalentowana aktorka, którą kochają fani. Jej związki nie były jednak tak udane, jak jej kariera. Wygląda na to, że teraz wszystko się zmieniło.

Anna Mucha jest osobą niezwykle medialną. Piękna aktorka cieszy się zainteresowaniem wielu osób. Jej kariera rozwija się dynamicznie, a jej wyglądem można zachwycać się w największych tabloidach w Polsce. Jest postacią niezwykle barwną, nic więc dziwnego, że jej życie prywatne interesuje tak media, jak i społeczeństwo.

Anna Mucha przeszła trudny okres w swoim życiu

Ostatnio Anna Mucha przechodziła w swoim życiu trudny okres. Informowano, że Marcel Sora, jej ówczesny partner, odszedł do innej kobiety. To niezwykle smutna wiadomość, gdyż ich związek trwał aż dziesięć lat, a para ma dwójkę dzieci: są rodzicami 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora. Obecnie łączy ich tylko wspólna opieka nad dziećmi.

Nieoczekiwanie w tym złym dla aktorki okresie, dostała ona duże wsparcie od swojego byłego partnera, Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz pochlebnie wypowiedział się w mediach na temat Anny Muchy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem - napisał gwiazdor.

Anna Mucha nie zostawiła tej wzruszającej wypowiedzi bez komentarza.

- Mieliśmy szansę poznać siebie tak dobrze, tak wyjątkowo -  odpowiedziała.

Powrót wielkiej miłości

Pomponik informuje, że po tych wpisach Wojewódzki zaczął do niej częściej dzwonić, oferować pomoc, a nawet przypadkowo na siebie wpadali. Takim sposobem znowu się do siebie zbliżyli i nie ukrywają tej relacji - wręcz przeciwnie, chwalą się nią.

W internecie pojawiają się aktualne zdjęcia celebrytów. Anna Mucha wiedziała, że wywoła to lawinę komentarzy w stylu "stara miłość nie rdzewieje", dlatego napisała wyjaśnienie.

- Proszę przy nas nie używać określenia "stara", bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją - te słowa zamieściła Anna w internecie. Zaraz po tym pojawił się wpis Wojewódzkiego, w którym chwali się ojcostwem.

- Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem, moje życie nabrało przyspieszenia. Właśnie tankujemy, ranne ptaszki, rodzinny czas - informuje.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

To nie koniec internetowego chwalenia się celebrytów. Po jakimś czasie Anna Mucha dodała zdjęcie z luksusowym samochodem gwiazdora TVN-u. Następnie on przypomniał widzom pamiątkę z 2004 roku, gdzie na festiwalu TopTrendy pokazał brzuch z "tatuażem". Był to napis Anna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono poszczególne wyniki głosowania na Eurowizji, wiadomo od kogo Polska dostała najwięcej głosów. Niebywałe, nikt by się nie spodziewał
  2. Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra
  3. Prosty przepis na ciasto lepsze niż zwykły makowiec dzięki tajnemu składnikowi! Jest lekkie i aksamitne, zrobi furorę na świątecznym stole
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: pomponik

Następny artykuł