Anna Mucha podała swój cennik. Zdziwisz się ile chce za jedno zdjęcie z fanem

Anna Mucha podała swój cennik. Zdziwisz się ile chce za jedno zdjęcie z fanem Źródło: YouTube - Plejada

Anna Mucha postanowiła zamieścić w swoich mediach społecznościowych bardzo niespodziewany wpis. Gwiazda udostępniła swój cennik dotyczący zdjęć z fanami. Okazuje się, że trzeba spełnić ważny warunek.

Anna Mucha regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za sprawą mediów społecznościowych. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo cieszy się z tego, że ma możliwość pozostawania w bliskich stosunkach z wszystkimi, którzy interesują się jej życiem prywatnym. Na Instagramie regularnie zamieszczane są nowe wpisy publikowane przez autorkę.

Najnowsze zdjęcie doprowadziło do sporego zamieszania wśród internautów. Gwiazda polskiego kina zdecydowała się na dość nietypowy ruch i opublikowała w internecie cennik. Chodzi o możliwość zrobienia sobie z nią zdjęcia, o co proszą przecież dziesiątki Polaków, którzy widują gwiazdę zupełnie przypadkowo na ulicach bądź podczas wakacji.

Anna Mucha podała swój cennik

To właśnie czas spędzany na wypoczynku skłonił aktorkę do tego, by podzielić się ważnym apelem. Postanowiła ona opublikować ważną informację na swoim Instagramie, gdzie jej wpisy cieszą się wielkim zainteresowaniem. Gwiazda nie ukrywa, że problem, który poruszyła, jest dla niej wyjątkowo ważny i wcale nie żartuje sobie z tej sprawy.

- Odkryłam swój własny cennik. Otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. Deptaki, pełne plaże itp... Co jakiś czas podchodzi ktoś z prośbą o zdjęcie. Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody). W Sopocie na plaży dramatu nie ma... Gdyby tylko jeszcze pety znikły... A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci? - pisze Anna Mucha.

Anna Mucha informuje o swoich wymaganiach

Wygląda więc na to, że specjalna akcja zorganizowana przez aktorkę ma sprawić, by polskie plaże były czystsze. Z początku wiele osób decydowało się na krytykę zachowania gwiazdy, jednak po dowiedzeniu się więcej o inicjatywie pojawiło się znacznie więcej pochwał.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba przyznać, że plaże w naszym kraju nie są niestety tak czyste, jak chcieliby tego turyści. Ma to związek z niewłaściwym zachowaniem Polaków, którzy zachowują się często w bardzo nieładny sposób, nie dbając o wyrzucanie śmieci, które są zostawiane na plaży.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
  4. Nigdy nie jedz takiego chleba. Powoduje nowotwór, a to nie koniec
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu