Skandaliczne oszustwo! Wykorzystali Annę Muchę, bardzo złe informacje

Skandaliczne oszustwo! Wykorzystali Annę Muchę, bardzo złe informacje Źródło: Instagram/ taannamucha

Anna Mucha padła ofiarą obrzydliwego oszustwa. Wizerunek celebrytki może na tym bardzo ucierpieć. Gwiazda od razu zareagowała na Instagramie i ostrzega fanów, by nie wierzyli we wszystko, co zobaczą w Internecie.

Anna Mucha pojawiła się ostatnio na reklamach tajemniczych suplementów diety. Fani aktorki bardzo się zdziwili widząc swoją idolkę reklamującą dziwne środki odchudzające. Mogło zaskakiwać, że popularna celebrytka zdecydowała się reklamować takie specyfiki, już na pierwszy rzut oka wyglądające podejrzanie. Szybko okazało się, że aktorka padła ofiarą cynicznego oszustwa.

Anna Mucha nie reklamuje suplementów diety. Błyskawiczna reakcja

Oszuści wykorzystali wizerunek uwielbianej przez tysiące osób aktorki, by uwiarygodnić sprzedawane przez siebie produkty. Zapewne gdyby nie znana twarz, nikt nie zareagowałby na reklamy środków na odchudzanie. Gwiazda "M jak miłość" ma szczęście, że udało jej się szybko zobaczyć reklamy wątpliwej jakości środków, które bezprawnie wykorzystują jej wizerunek. Postanowiła ostrzec internautki, które mogłyby paść ofiarą cynicznego oszustwa. Przecież gdyby po zażyciu suplementu komuś coś się stało, niesłusznie ucierpiałoby także dobre imię celebrytki.

Apel aktorki pojawił się na jej profilu na Instagramie, w formie InstaStories. Anna Mucha zapewnia, że firma wykorzystała jej wizerunek bezprawnie. Nigdy nie zgodziła się promować tych specyfików. Ostrzega swoje fanki, by nie korzystały z produktów perfidnych złodziei wizerunku.

Oświadczenie Anny Muchy jest na Instagramie. Ostre słowa aktorki

Celebrytka nagrała kilka filmików, w których wyjaśnia całą sytuację. Serię stories zaczyna od screenów oszukańczych reklam. Wielki, czerwony napis nie pozostawia wątpliwości. "BEZCZELNE OSZUSTWO" - tak określa Mucha te materiały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kochane, kilka z was otrzymało na Instagramie informację, że reklamuję dodatek do diety. Kochani, błagam was: nie wierzcie w to. To jest oszustwo i nie wierzcie w to, że ja wam wciskam jakieś suplementy. Nie bierzcie do ust czegoś, czego wcześniej nie sprawdziliście, co nie jest zdrowe i bezpieczne. Przede wszystkim nie wierzcie w to, że ja wam wciskam tego typu kity, nie wciskam! – apeluje Anna Mucha.

Aby trochę rozluźnić atmosferę, celebrytka pozwala sobie też na kpinę z oszustów. Opublikowała filmik, w którym ze smakiem zjada loda - to jest jej sposób na odchudzanie. Nawet jeśli nie jest skuteczniejszy od podejrzanych specyfików, to przynajmniej wszyscy mamy pewność, że naprawę poleca go Anna Mucha.

Źródło: Isntagram/ taannamucha

Źródło: Instagram/ taannamucha

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Maryla Rodowicz aż tak chciała się dorobić na występach w TVP. Ujawniono jej astronomiczne żądania
  6. Ten nowotwór atakuje coraz młodsze osoby. Przenigdy nie lekceważ tych wczesnych objawów
  7. Mają 21 dzieci. Wyjawili, jak wyglądają ich wakacje, które nazywają "operacją wojskową"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu