Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze

Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha zupełnie zaskoczyła internautów publikacją, która pojawiła się właśnie na jej social mediach. Zdjęcie, które opublikowała, fani aktorki z pewnością zapamiętają na długo. Gwiazda pokazała, że ma aż nadto dystansu do swojej osoby.

Anna Mucha opublikowała fotografię, której żaden z jej fanów nie spodziewał się kiedykolwiek zobaczyć na Instagramie gwiazdy. Popularna aktorka pokazała swoją twarz bez choćby niewielkiej ilości make upu. Fani byli mocno podzieleni, ale zdecydowana większość z nich wyraziła podziw dla odwagi aktorki i jej naturalnego piękna.

Anna Mucha opublikowała zdjęcie, które jak żadne inne wcześniej wywołało w sieci niezwykłe poruszenie

Coraz więcej gwiazd i celebrytów decyduje się opublikować swoje zdjęcie bez makijażu, co podyktowane jest dość specyficzną modą. Warto przy tym wspomnieć, że jednak trzeba mieć odwagę, aby pokazać swoją twarz bez make upu i retuszu. Niewielu się na to decyduje, a jest tak z dość ważnego powodu - wiele gwiazd i celebrytów nie akceptuje swojej twarzy w jej naturalnej odsłonie. To właśnie dlatego chirurdzy plastyczni mają ręce pełne roboty, a prasa wciąż donosi o kolejnych gwiazdach, po których wręcz na pierwszy rzut oka widać zamiłowanie do tego typu rodzaju usług.

Anna Mucha choć nie ukrywa, że mogłaby poddać się w przyszłości operacji plastycznej, to jednak o tym, czy faktycznie kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej, nic nie wiadomo. Złośliwi często twierdzą, że tak, ale sama aktorka nigdy nie odniosła się do tego typu, bądź co bądź często zazdrosnych, osobistych wycieczek. Nic dziwnego, że te jednak pojawiają się stosunkowo często - w końcu jak na swój wiek Anna Mucha wygląda wręcz obłędnie, co jest nie tylko zdaniem jej fanów, ale także wielu ekspertów od wizerunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Choć nic nie wiadomo o operacjach plastycznych Anny Mucha, to jedno jest w tym wszystkim jednak pewne - Anna Mucha akceptuje każdą część siebie i czuje się w swoim ciele zwyczajnie bardzo dobrze. Nie boi się więc pokazać twarzy bez makijażu, a także w niezbyt sprzyjających warunkach. Ostatnio m.in. pokazała internautom w jaki sposób dba o cerę. Aktorka wykonała selfie mając na sobie dość niezbyt seksowną maseczkę pielęgnacyjną, co wywołało wśród internautów różne reakcje - w tym m.in. zadziwienie.

 - Ja bym się nie odważyła - stwierdziła jedna z użytkowniczek sieci.

Fot. Instagram/Anna Mucha

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję
  4. Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo
  5. Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Rodzice poszli zidentyfikować ciało syna. Zobaczyli, jak wyglądały jego zwłoki i dotarła do nich straszna prawda

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News