Anna Mucha wielka strata
Kadr z serialu "M jak miłość"
Joanna Szwalikowska - 19 Października 2020

Anna Mucha w rozpaczy. Przekazała informacje o wielkiej stracie, bardzo przykre

Anna Mucha to polska aktorka, prezenterka telewizyjna oraz celebrytka. Znana jest między innymi z roli w serialu "M jak miłość". Pandemia koronawirusa sprawiła, że przez kilka miesięcy gwiazda nie mogła pracować. Niedawno udało jej się powrócić do pracy, niestety musiała się zmierzyć z ogromną stratą.

Anna Mucha była bardzo podekscytowana i szczęśliwa tym, że w końcu po kilku miesiącach postoju w branży, mogła powrócić do pracy. Kiedy pandemia koronawirusa wybuchła w naszym kraju, gwiazda dostosowała się do zasad dotyczących funkcjonowania kultury. Jej kalendarz stał się pusty, dlatego przez kilka miesięcy oddawała się opiece rodzicielskiej w domu.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

Anna Mucha jest zrozpaczona. Musiała zmierzyć się z ogromną stratą

Kiedy w czerwcu praca na planach filmowych zaczęła być ponownie możliwa, gwiazda nie mogła ukryć radości z tego, że przywrócone zostały zdjęcia do serialu "M jak miłość". Rola w produkcji to w zasadzie jej stałe źródło dochodu. Wzięła udział również w filmie "Kogel Mogel 4". Niestety pomimo możliwości powrotu do pracy, jeden z jej największych projektów został zawieszony. Gwiazda zainwestowała w niego dużą kwotę pieniędzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

Mucha liczyła na powrót do dawnego stylu życia. Kiedy swoją działalność rozpoczęły kina oraz teatry, postanowiła sprawdzić się w roli producentki spektaklu. Razem z Jakubem Wonsem oraz Marcellem Sorą zajęli się przygotowaniem sztuki pod tytułem "Przygody z ogrodnikiem". 11 października miała ona trafić na deski Sceny Relax. Niestety, do tego nie doszło. Ponowne zaostrzenie restrykcji w związku z pandemią i ograniczenie liczebności widowni do 25 proc. sprawiło, że twórcy zdecydowali się przełożyć premierę.

- Planujemy ją w listopadzie, ale nie wiemy, jak będzie. Kultura jest praktycznie zablokowana. Przy 25 proc. obłożeniu nie mamy szans na nawet pokrycie kosztów. Leżymy - wyznała Anna Mucha w rozmowie z magazynem "Party". Gwiazda jest bardzo rozczarowana sytuacją. Zainwestowała kilkanaście tysięcy złotych ze swoich oszczędności, by wyprodukować spektakl. Teraz nie wie, czy będzie miała szansę. by je odzyskać. Na ten moment pozostałą jej praca na planie serialu "M jak miłość".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Oficjalny komunikat Kancelarii Premiera, przekazali kilka minut temu. Mamy dobrą wiadomość dla obywateli

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

- Kręcimy, póki się da i póki jesteśmy zdrowi, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Poza tym jesteśmy regularnie badani - wyznała gwiazda. Aktorka znacznie utraciła entuzjazm. Jak wynika z obserwacji sytuacji epidemiologicznej w kraju, premiera w listopadzie również może się nie odbyć i trzeba będzie przełożyć ją na bardziej odległy termin. Nie pozostaje nic innego, niż obserwować dalej sytuację i mieć nadzieję na to, że wkrótce jednak się ona poprawi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  2. Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teorii
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News