Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas

Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas Źródło: .

Anna Mucha żegna się z Królikowskim. Aktorka wyznała, że zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas. Smutne wiadomości obiegły media, a nikt nie może uwierzyć, w to co się wydarzyło.

Anna Mucha jest jedną z najbardziej znanych aktorek w kraju. Dziś pojawiła się wiadomość, że kobieta straciła pracę w TVP1. Aktorka nie będzie już występować w nagraniach, jednak już wiadomo, gdzie będzie można ją zobaczyć w najbliższym czasie. 

Anna Mucha bez pracy w TVP1. Aktorka odchodzi po wielu latach współpracy

"M jak miłość" było serialem, w którym Anna Mucha stawiała pierwsze kroki. Widzowie od pierwszych jej występów w serialu obdarzyli ją niesamowitą sympatią. Perypetie granej przez nią postaci były jednymi z najciekawszych, które mogli oglądać widzowie serialu "M jak miłość". Po wielu latach Anna Mucha odeszła z serialu, by w końcu do niego powrócić. Dziś okazuje się, że kończy współpracę z telewizją TVP1. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"To był dobry rok!" był programem, w którym Anna Mucha występowała w ostatnim czasie. Jednak już dziś wiadomo, że Anna Mucha nie pojawi się w kolejnej odsłonie. Anna Mucha musi pożegnać się z Antonim Królikowskim, który razem z aktorką tworzył program w TVP. Okazuje się, że Antek Królikowski także nie pojawi się na antenie TVP, a jak donoszą media, jest to spowodowane występami w filmach Patryka Vegi. 

Anna Mucha wraca do korzeni. Aktorka nie pozostanie bez pracy

Zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami, które pojawiły się w mediach Anna Mucha nie zostanie bez pracy. Okazuje się, że TVP2 zaprosiło aktorkę do programu "Dance, dance, dance", gdzie zasiądzie w fotelu jurorskim, by oceniać talenty taneczne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Pojawiły się wiadomości, że Anna Mucha i Antoni Królikowski w programie "To był dobry rok" zostaną zastąpieni przez Katarzynę Zielińską i Macieja Kurzajewski, znanych i lubianych prezenterów związanych z telewizją polską. 

Najlepsze newsy dnia;

  1. Niezwykłej operacji guza mózgu towarzyszyły dźwięki skrzypiec. Na instrumencie grała sama pacjentka
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News