Anna Mucha sprawiła, że Magdę Gessler zamurowało. Gdy restauratorka spojrzała na jej głowę, zwaliło ją z nóg

Anna Mucha sprawiła, że Magdę Gessler zamurowało. Gdy restauratorka spojrzała na jej głowę, zwaliło ją z nóg Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha zrobiła coś, czego Magda Gessler zupełnie nie spodziewałaby się po popularnej aktorce. Gdy spojrzała na jej głowę, była w zupełnym szoku. Po czymś takim znanej restauratorce pozostało zrobić tylko jedno.

Anna Mucha zupełnie zaskoczyła Magdę Gessler. Zaimponowała popularnej restauratorce, która nagle trafiła na publikację aktorki. Zdjęcie tak bardzo spodobało się gwieździe TVN, że tę samą fotografię udostępniła także na swoich social mediach. Fani obserwowali całą sytuację i cieszyli się widząc, jak na ich oczach tworzy się relacja pomiędzy obiema osobowościami telewizyjnymi .

Anna Mucha dzięki tej publikacji zaskarbiła sobie sympatię Gessler

Aktorka znana z wielu hitowych produkcji, a najbardziej m.in. z serialu "M jak miłość", opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wywołało sporo szumu wśród użytkowników platformy. Co ciekawe zwróciło także uwagę samej Magdy Gessler - popularnej gwiazdy TVN. Spowodowane to jest fryzurą, jaką na fotografii miała Anna Mucha. Aby sesja zdjęciowa wyszła należycie, aktorka skorzystała wcześniej z pomocy profesjonalistki i... voila. Przepiękne, faliste, kręcone włosy zrobiły furorę w sieci. Trzeba przyznać, że w takich włosach Anna Mucha przypomina nieco wspominaną restauratorkę, która kojarzona jest nieodzownie właśnie ze swoją bujną fryzurą, bez której ciężko byłoby ją poznać fanom w tłumie.

Magda Gessler oszalała na punkcie włosów Anny Muchy

Anna Mucha z pewnością nie spodziewała się, że jej profil zostanie skomentowany przez Magdę Gessler. W końcu obie panie nie łączy zbyt wiele. Tymczasem Gessler dotarła do publikacji (być może została jej pokazana przez internautów) i podekscytowana postanowiła obsypać komplementami Annę Muchę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zjawiskowe! - napisała Magda Gessler.

Pod jej komentarzami znajdowało się także wiele innych, równie miłych, które z pewnością sprawiły aktorce dużo przyjemności.

 - O, jaka piękna - czytamy.

 - Wspaniała - wyznała użytkowniczka.

 - Przeszłaś sama siebie! - stwierdził ktoś inny.

 - Boska - uważa fanka.

 - Podobna do Magdy Gessler! - porównuje internautka.

To jednak nie wszystko, bo Magda Gessler zaledwie chwilę później opublikowała fotografię także u siebie na profilu! To musiał być wspaniały prezent, jaki otrzymała od popularnej restauratorki gwiazda "M jak miłość".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Wendzikowska pokazała partnera! To bajecznie przystojny milioner z Warszawy
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News