Tym razem Anna Mucha odsłoniła jeszcze więcej niż zwykle. Nawet intymne miejsca, których nie widziało słońce (FOTO)

Tym razem Anna Mucha odsłoniła jeszcze więcej niż zwykle. Nawet intymne miejsca, których nie widziało słońce (FOTO) Źródło: Screen/ Instagram/ @taannamucha

Anna Mucha lubi prowokować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Regularnie publikuje na Instagramie odważne fotki. Wydaje się wręcz, że każde kolejne zdjęcie jest coraz śmielsze. Tym razem aktorka pokazała więcej niż zwykle.

Anna Mucha nie zawodzi swoich fanów. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie dostarcza obserwującym nowych treści. Czasem są to rzeczy związane z jej pracą, znajdzie się również niejeden obrazek zdradzający kulisy życia prywatnego aktorki. I chyba te najbardziej interesują wielu internautów. Mucha wie, jak przykuć uwagę fanów. 

Anna Mucha z prowokacyjnym zdjęciem. Odsłania wiele

Na oficjalnym koncie Anny Muchy na Instagramie pojawiło się już niejedno gorące zdjęcie. Aktorka jest zdecydowanie świadoma swojej atrakcyjności i najwyraźniej lubi lekką prowokację. Tym razem opublikowała zmysłowe zdjęcie, na którym okrywa się tylko kołdrą. Aktorka wykazała się śmiałością, ponieważ pozuje zupełnie nago. Widać nawet blade paski na skórze, które powstały podczas opalania - tam słońce nie dotarło. To bardziej na te miejsca zwracali uwagę internauci, choć aktorka zwracała uwagę na co innego.

Anna Mucha reklamowała tym skupiającym uwagę postem firmę produkującą pościel. I z pełną świadomością napisała przewrotną treść.

- Robią tez pościele dla dorosłych! I jakbyś nie zauważyła, (zauważył) to na zdjęciu jest kołderka - zareklamowała ulubioną firmę aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zachwyceni gorącą fotografią. "Gdzie ta kołderka?"

Oczywiście odważne zdjęcie, na którym Anna Mucha zdecydowała się odsłonić tak wiele, nie mogło pozostać bez odzewu internautów. Momentalnie pod postem pojawiła się fala  euforycznych komentarzy. I, jeśli post miał być reklamą, to spełnił swoje zadanie połowicznie. Na pewno przykuł uwagę - zebrał ponad 23 tysiące polubień - jednak ludzie zwracali uwagę na bohaterkę zdjęcia, nie na rekwizyt, który dzierżyła i którym się osłaniała. Czy raczej: chcieli się tego rekwizytu pozbyć.

- Gdzie jest ta kołderka? Nie widzę? - pyta z przekąsem pewien internauta.

- Szczęście ma ten kto stał za oknem. I akurat zerknął w tym momencie - dodaje inny obserwujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

- Puść tę kołdrę! - namawia kolejny zauroczony zdjęciem fan Anny Muchy.

- Piękne ciało, na pewno reszta ciałka ukryta też cudowna - rozmarzył się kolejny internauta.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Świadkowa nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła zaproszenie ślubne. Życzenie panny młodej ją rozwścieczyło
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Magda Gessler sfotografowana w rozpiętej podomce. Dopiero teraz widać, jak mocno schudła, totalny podziw
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Instagram

Następny artykuł