Czy Anna Mucha nosi majtki? Nagle na nagraniu pojawiła się cenzura

Czy Anna Mucha nosi majtki? Nagle na nagraniu pojawiła się cenzura Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha zaprezentowała wakacyjne nagranie, które ukazało naprawdę wiele. Choć aktorka zdecydowała się na cenzurę, fani dociekają, czy aby celebrytka nie nosi majtek.

Anna Mucha jest jedną z odważniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda słynie wręcz ze swoich bezpośrednich, często kontrowersyjnych wypowiedzi oraz gorących publikacji. Aktorka nie wstydzi się swojego ciała, bo nie ma ku temu najmniejszych powodów. Do tego chętnie chwali się nim w mediach społecznościowych.

Zdaniem męskiej części jej obserwatorów, Ania zarówno w kostiumie kąpielowym, eleganckiej kreacji czy domowym dresie, wygląda równie dobrze. Jedno z jej nagrań, które opublikowała w sieci, z całą pewnością nie jest wyjątkiem, jednak jeden szczegół wydaje się najbardziej zastanawiający. 

Anna Mucha nie nosi bielizny? Krótkie, ocenzurowane nagranie, nasuwa tylko jedną myśl 

Choć lato już za nami, internauci chętnie powracają do wakacyjnych zdjęć i filmików swoich ulubionych gwiazd. Nic zatem dziwnego, że na tapecie znalazło się lipcowe nagranie Ani, która zaprezentowała na nim swoją sukienkę. Zrobiła to w bardzo nietypowy sposób, bowiem stając nad wentylatorem, kreacja rozwiała się na boki, do złudzenia przypominając scenę z udziałem Marilyn Monroe z kultowego filmu "Słomiany wdowiec". Ania tajemniczo podpisała nagranie. 

- Cytat ... a ja przesyłam Wam - napisała, dodając między innymi emotikonę w kształcie serca. 

To właśnie to serduszko zwraca największą uwagę, bowiem prócz opisu, pojawiło się w dosyć zaskakującym miejscu. W czasie, gdy sukienka gwiazdy "M jak miłość" rozwiała się na boki, znajdujące się na samym środku rozcięcie odsłoniło całe jej krocze. Przed publikacją filmiku Mucha zareagowała i zasłoniła intymne miejsce właśnie czerwonym sercem. Ponieważ Ania od zawsze nie miała problemu z odważniejszymi zdjęciami, niektórzy zaczęli podejrzewać, czy przypadkiem aktorka nie stroni od noszenia bielizny i stąd wprowadzenie cenzury.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani komentują

Choć kwestia bielizny wciąż nie została wyjaśniona, internauci nie mogli oprzeć się miłym, niekiedy bardziej frywolnym komentarzom pod jej adresem. Taki widok bez wątpienia im się spodobał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

- Jest super tylko serduszko niepotrzebne - czytamy. 

- Sexy piękna - pisze fan. 

- Do odważnych świat należy, "babę" zesłał Bóg, by chłop nacieszyć oko mógł. Seksowna i przepiękna kobieta, zaje**sta aktorka - dodaje kolejny. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

cytat ... a ja przesyłam Wam ❤️. 😜

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News