Anna Mucha jest kompletnie bezradna. Chodzi o jej dzieci

Anna Mucha jest kompletnie bezradna. Chodzi o jej dzieci Źródło: screen shot z youtube.com/Wideoportal

Anna Mucha za wszelką cenę chroni wszystko to, co jest związane z jej dziećmi. Nadszedł jednak moment, w którym musiała zabrać głos w sprawie, która spędza jej sen z powiek. Niestety, znana aktorka przyznała, że jest bezradna wobec wielkiego problemu.

Anna Mucha jest zrozpaczona i bezradna. Nie może zrozumieć tego, co dzieje się dzisiaj w polskich mediach. Bardzo boli ją show-biznes, który za wszelką cenę chce wiedzieć wszystko o wszystkich. Aktorka nie zamierza się temu poddawać - szczególnie, jeśli chodzi o jej dzieci. Nie chce, aby media dowiedziały się o ich sytuacji.

Anna Mucha bezradna. Chroni swoje dzieci przed mediami

Gwiazda w rozmowie z "Wideoportalem" wyznała, że dzisiejsza sytuacja, która ma miejsce w mediach, jest przerażająca. Niemal wszyscy celebryci, wyłączając Annę Lewandowska, Katarzynę Tusk czy choćby Małgorzatę Sochę, pokazują dzisiaj swoje pociechy - zupełnie bez namysłu. Relacjonują ich życie, pokazują, do jakich chodzą szkół, co robią w wolnym czasie. Nie boją się przy tym, że ich niewinne wizerunki, a także cenne informacje mogą zostać wykorzystane przez internautów do niecnych celów. Zdaniem Anny Muchy gwiazdy przesadzają, a ich podejście do ochrony wizerunków własnych dzieci jest zbyt luźne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet, jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden sposób chronione. Każdy w obrębie swojej rodziny i w obrębie swojego życia robi to, co uważa za stosowne i co chce. Natomiast, moim zdaniem, trzeba za każdym razem o tym pamiętać, kiedy się upublicznia taki wizerunek - wyznała w rozmowie z reporterką.

Internauci popierają gwiazdę. Twierdzą, że coś trzeba zrobić z zaistniałą sytuacją.

 - Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Może jakaś kampania reklamowa? Tylko kto by się jej podjął? Tu chodzi o nasze dzieci - napisała jedna z użytkowniczek.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu