Ojciec dzieci Anny Muchy sfotografowany przez paparazzi z inną kobietą. I to w bardzo intymnej sytuacji

Ojciec dzieci Anny Muchy sfotografowany przez paparazzi z inną kobietą. I to w bardzo intymnej sytuacji Źródło: youtube.com/TVP VOD

Anna Mucha może być wściekła. Jej partner i ojciec jej dzieci, Marcel Sora, coraz częściej widywany jest w towarzystwie o wiele młodszej kobiety. Dziennikarze napotkali partnera aktorki znanej z "M jak Miłość" w dość intymnej sytuacji, która sugeruje że zainteresowania miłosne Sory są z dala od matki jego dzieci.

Anna Mucha i Marcel Sora szczęśliwą parę tworzyli od 2011 roku. Mówiło się, że aktorka znalazła ukojenie po nieudanych związkach z chociażby Kubą Wojewódzkim i w końcu jest szczęśliwa. Dowodem tego, że w życiu artystki się ułożyło było poczęcie dwóch dzieci ze swoim wybrankiem. Od pewnego czasu jednak media spekulują, że w związku zaczęło dziać się coś bardzo złego. Aktorka przestała opowiadać o swojej rodzinie, a sam Sora zaczął być widywany w Warszawie z atrakcyjnymi kobietami. Dziennikarze "Twojego Imperium" napotkali na wybranka Muchy w co najmniej dziwnej sytuacji z o wiele młodszą kobietą.

Anna Mucha rozstała się z partnerem? Dziwne zachowanie Marcela Sory

O ile wydawać by się mogło, że architekt i aktorka tworzą parę jak z bajki, o tyle ostatnio dużo zmieniło się w ich życiu i zachowaniu. Artystka, która przedtem bardzo chętnie opowiadała o rodzinie zamilkła i nie chce komentować plotek, a Sora coraz częściej spotykany jest w centrum Warszawy w otoczeniu atrakcyjnych kobiet.

Fotoreporterzy "Twojego Imperium" postanowili pośledzić trochę Sorę i przekonać się, jak wyglądają spotkania mężczyzny z kobietami. To, co ujrzeli, odbiera jakiekolwiek złudzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sora umawia się z młodszą kobietą. Nieprawdopodobne doniesienia mediów

Zdaniem dziennikarzy "Twojego Imperium" spotkanie Sory z młodszą kobietą było dalekie od przyjacielskich i przypominało bardziej randkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób

2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

- Nasi fotoreporterzy kilkakrotnie spotkali ich w modnych knajpkach w ścisłym centrum Warszawy. Zachowanie tych dwojga świadczy o dużej zażyłości. Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii. W zeszłym tygodniu wybrali się razem na śniadanie do popularnej wśród celebrytów warszawskiej restauracji na Placu Trzech Krzyży - twierdzą dziennikarze "Twojego Imperium".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Twoje Imperium

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News