Anna Mucha rozpętała absurdalną aferę. Wszystko nagrało się na monitoringu

Anna Mucha rozpętała absurdalną aferę. Wszystko nagrało się na monitoringu Źródło: TRICOLORS East News

Anna Mucha jest znana z ciętego języka i silnej osobowości. Bezkompromisowa gwiazda słynie z bezpośrednich wypowiedzi i z tego, że w razie potrzeby potrafi przedstawić własne zdanie. Gdy ostatnio doszło do absurdalnej afery, fani aktorki nie byli zaskoczeni. Powód kłótni jest szokujący, wszystko się nagrało.

Anna Mucha jest osobą, która nie może zostać niezauważona. Gwiazda nie stroni od wyrazistych komentarzy, które czasem uznawane są za surową krytykę, a nawet hejt. Wiele osób pamięta, jak na planie programu "Dance, Dance, Dance" pokłóciła się z gwiazdą serialu "Na dobre i na złe". Wyrazisty charakter aktorki i jej bezkompromisowość nie pozwalają na przemilczenie spraw, które budzą jej wyraźny sprzeciw. Anna Mucha należy do grona celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Gdy ostatnio ogłosiła, że wybiera się na urlop, fani spodziewali się oglądać sympatyczne kadry z rodzinnego wypoczynku. Stało się jednak inaczej. Doszło do afery.

Anna Mucha rozkręciła kolejną aferę

Anna Mucha, korzystając z wolnych dni, postanowiła wybrać się na krótki urlop. Aktorka stwierdziła, że najlepszym miejscem na wypoczynek będą rodzime okoliczności przyrody. Relaks na świeżym powietrzu połączyła z odpoczynkiem od codziennych obowiązków. Zamiast samodzielnie przygotowywać posiłki dla rodziny, wolała udać się do restauracji. Tego dnia miała ochotę na wizytę w knajpie specjalizującej się w przygotowywaniu świeżych ryb. Lokal gastronomiczny wybrany przez gwiazdę znajdował się w przepięknym miejscu. Z okna było widać jezioro oraz liczne drzewa. Pomimo tego doszło do karczemnej awantury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dobre wrażenie związane z wizytą w lokalu prysnęło, gdy Anna Mucha otrzymała surówkę zapakowaną w plastikowe opakowanie. Gwiazda była oburzona wyborem takiego naczynia, czego upust dała w relacji na swoim Instagramie. W jej wypowiedzi nie brakowało wulgaryzmów i mocnych słów. Sytuacja naprawdę zdenerwowała artystkę. Obiad, który zaserwował szef kuchni był podany w podobny sposób. Knajpa postawiła na plastikowe naczynia i aluminiowe tacki, które prawdopodobnie miały oszczędzić pracy obsłudze. 

Anna Mucha od lat słynie z zamiłowania do ekologicznych rozwiązań. Aktorka ceni sobie troskę o dobro planety i robi wszystko, by generować jak najmniejszą ilość odpadów. Ogromne ilości plastiku były dla niej frustrujące, szczególnie, że restaurację codziennie odwiedza wielu gości. Reakcja w mediach społecznościowych okazała się nie być wystarczająca. Gwiazda udała się na poszukiwania właściciela lokalu gastronomicznego. Postanowiła porozmawiać z nim w obecności kamery, która relacjonowała całe zajście. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Szumowski chce zniesienia kolejnych obostrzeń. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni

Anna Mucha poprosiła mężczyznę, by obiecał jej oraz fanom, którzy obserwują ją na Instagramie, że zaprzestanie podawania dań na plastikowych zastawach. Niestety, restaurator odmówił, argumentując, że użycie plastiku sprawia, że restauracja ponosi mniejsze koszty. To tłumaczenie nie usatysfakcjonowało gwiazdy, która poprosiła fanów o wysłanie informacji o sklepach, które oferują ekologiczne, jednorazowe sztućce w niskich cenach. Uważacie, że jej reakcja była uzasadniona?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pracjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Ogłoszono pilny alarm na terenie całego kraju w dniach 10-13 lipca. Chodzi o zagrożenie terrorystyczne

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News