Anna Mucha poprowadzi własny program. Zdradziła, czego będzie dotyczył, możecie się ostro zdziwić

Anna Mucha poprowadzi własny program. Zdradziła, czego będzie dotyczył, możecie się ostro zdziwić Źródło: instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha idzie przez show-biznes jak burza. Aktorka znajduje się w czołówce najbardziej rozchwytywanych, polskich celebrytów. Teraz będzie można oglądać ją nie tylko w "M jak miłość" - będzie miała okazję poprowadzić własny program.

Anna Mucha otrzymała propozycję poprowadzenia własnego programu. Choć oficjalnie jeszcze tego nie ogłoszono, to aktorka sama zdradziła kilka soczystych sekretów. Zajmie się interesującą tematyką.

Gwiazda seriali korzysta ze sławy i bycia "na fali"

Mucha to jedna z tych celebrytek, które przyciągają ciętymi ripostami i ogromnym dystansem do siebie. 9 lat temu znalazła się na 73. miejscu na liście stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Anna Mucha ma za sobą role w dwóch produkcjach Andrzeja Wajdy i kilku polskich serialach - to była jej przepustka do sławy. Dzięki mediom społecznościowym może pokazać, jaka jest naprawdę.

Prawda jest taka, że internauci ją uwielbiają. Nie tylko za wygłupy na Instagramie, ale też za to, że chętnie wchodzi w polemikę z komentatorami. W wielu komentarzach można przeczytać, że Anna Mucha jest po prostu "ludzka" i być może właśnie to zadecydowało o obsadzeniu jej w nowym projekcie, którego twarzą i gospodynią ma już za niedługo być.

Anna Mucha opowiedziała, czego ma dotyczyć program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W mediach, na imprezach branżowych i między telewizyjnymi korytarzami, mówi się o tym, że Anna Mucha ma zostać gospodynią programu o tematyce podróżniczej. Wiele osób aprobuje taki wybór, ponieważ żywiołowa, roześmiana i ciekawska aktorka wydaje się idealną kandydatką do tej roli.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Z racji tego, że jeszcze nie ogłoszono stacji telewizyjnej, która będzie emitowała ten program, nieznana jest jego nazwa i nie wiadomo tak naprawdę nic. Dziennikarze jednak przyparli Annę Muchę do muru i spytali wprost, czy mogłaby zdradzić choć małą tajemnicę dotyczącą jej nowej roli. Zarówno oni, jak i fani aktorki się nie zawiedli. 

- Jestem na etapie montażu i dopinania projektu, przed wielką premierą. Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości - odpowiedziała aktorka.

Niektórzy spekulują, że słowo "głód" jest tu kluczowe: czyżby szykował się następca Roberta Makłowicza w wersji żeńskiej? Na oficjalne informacje będzie trzeba jednak najwyraźniej jeszcze trochę poczekać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł