Dramat Anny Muchy. Wysiadła jej wątroba, wszystko przez popularną dietę, wstrząsający wpis aktorki

Dramat Anny Muchy. Wysiadła jej wątroba, wszystko przez popularną dietę, wstrząsający wpis aktorki Źródło: screen youtube.com/Jastrzab Post

Anna Mucha poprzez swój profil na portalu Instagram podzieliła się z fanami niepokojącymi wiadomościami. Aktorka wylądowała w szpitalu, ponieważ jej wątroba przestała funkcjonować prawidłowo. Wszystko przez popularną dietę, która okazała się dla niej fatalna w skutkach.

Anna Mucha nie tak dawno wylądowała w szpitalu z powodu problemów ze swoją wątrobą, która przestała działać w odpowiedni sposób. Winna okazała się dieta, która jest coraz popularniejsza zarówno wśród celebrytów, jak i zwykłych ludzi. Okazało się, że bardzo zły wpływ miały na nią substancje zawarte w pokarmie, pochodzące bezpośrednio z opakować. Dlatego też ogłosiła wszystkim, że dzisiejszy piątek jest dla niej dniem bez plastiku.

Anna Mucha wylądowała w szpitalu przez dietę

Dieta pudełkowa bez wątpienia nie należy do najtańszych, ale jest za to bardzo wygodna i dodatkowo zostaje przygotowana dokładnie pod nasze potrzeby. Dzięki niej możemy stracić na wadze, jak i zadbać o odpowiedni wartości odżywcze. Jednak okazuje się, że taka dieta nie jest dobra dla każdego, ale nie chodzi o to, w jaki sposób jest przygotowywana, a o sposób jego przechowywana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Mucha podzieliła się historią, w której to właśnie dieta pudełkowa zaprowadziła ją na szpitalne łóżko. Wszystko dlatego, że aktorka jest uczulona na plastik, który podczas podgrzewania, jak i nakładania ciepłych jeszcze dań do opakowań, przechodzi do jedzenia. Nawet taka mała ilość doprowadziła do tego, że na ciele aktorki zaczęły się pojawiać plamy alergiczne, a jej wątroba przestała funkcjonować w prawidłowy sposób.

 - Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów - mówiła Anna Mucha.

Taka reakcja ze strony organizmu aktorki wymusiła na niej zaprzestania jakichkolwiek diet pudełkowych, a także teraz na plan zdjęciowy, nie zabiera żadnych wcześniej przygotowanych posiłków. W zamian za to Anna Mucha podczas przerw pomiędzy kolejnymi ujęciami odwiedza restauracje, które mieszczą się w okolicy miejsca, gdzie prowadzone są zdjęcia. Dzięki temu może zawsze liczyć na świeży posiłek, który nie powinien u niej powodować nieprzyjemnych dolegliwości.

Anna Mucha fot. instagram.com

Anna Mucha fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli
  8. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
    

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News