Anna Mucha zwróciła się z prośbą o pomoc. Dostała taką wiadomość, że aż ją zamurowało

Anna Mucha zwróciła się z prośbą o pomoc. Dostała taką wiadomość, że aż ją zamurowało Źródło: youtube.com/przeAmbitni PL

Anna Mucha otrzymała ostatnio niemiłą wiadomość od internautki. Gwiazda była w całkowitym szoku i zwróciła się po pomoc do swoich fanów. Ich reakcja przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Tacy wielbiciele to prawdziwy skarb.

Anna Mucha znana jest z tego, że ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i często publikuje swoje fotografie. Lubi również wchodzić w interakcje z internautami. Niedawno otrzymała prywatną wiadomość, z którą nie wiedziała, co zrobić. Zapytała o radę swoich wielbicieli. 

Anna Mucha dostała niemiłą wiadomość

Anna Mucha słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Zwykle świetnie sobie radzi z każdą krytyką, jaka spotyka ją w branży rozrywkowej. Wydaje się, że aktorka doskonale wie, że hejterzy zawsze będą i nie należy się nimi przejmować, jednak to, co ostatnio przeczytała, było bardzo zaskakujące.

Celebrytka otrzymała niedawno niemiłą wiadomość od jednej z internautek. Postanowiła poradzić się swoich fanów i zapytać ich, co powinna odpisać. Pomysły jej wielbicieli przeszły najśmielsze oczekiwania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rady fanów dla Anny Muchy

Anna Mucha za pośrednictwem Instagrama podzieliła się prywatną wiadomością, którą otrzymała od jednej z obserwujących jej profil osób. 

- Aniu, dlaczego tak się uśmiechasz? Przez to masz tyle zmarszczek, które dodają Ci więcej lat - brzmiała uwaga. 

Celebrytka zdecydowała się zapytać fanów, co powinna odpisać, sama bowiem była na tyle zaskoczona, że nie potrafiła nic wymyślić. Ich rady były niezwykle pomysłowe, a sama aktorka obiecała, że najlepszy pomysł otrzyma nagrodę. Internauci bardzo się postarali i momentalnie okazali wsparcie swojej idolce. Odpowiedzi dzieliły się na zabawne i złośliwe. 

- Bo mnie stać - napisała jedna osoba. 

- Lepiej mieć zmarszczki wszędzie niż gładki mózg - skomentowała druga, nawiązując do niskiego ilorazu inteligencji osoby pytającej. 

Wiele osób odnosiło się również do tego, że te zmarszczki powstały na skutek szczerego uśmiechu i są one dużo cenniejsze od takich, które zostały spowodowane ciągłym grymaszeniem. Internautce po przeczytaniu tych wszystkich ripost pewnie zrobiło się głupio i zaczęła żałować, że skrytykowała gwiazdę. Co jak co, ale Anna Mucha ma wspaniałych, wspierających fanów. Ponadto, celebrytka pokazała po raz kolejny, że potrafi sobie poradzić z hejtem z klasą. 

 

screenshoty: Instagram/Anna Mucha

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia
  4. Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu
  5. 27 lat po zabójstwie męża odkryto straszną prawdę nt. jego żony. Już myślała, że nigdy się nie wyda
  6. Gra pijaka na złomowisku w "Kiepskich". Aktor ma piękną żonę, trzy córki i przeszłość, o której ciężko zapomnieć
  7.  

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News