Anna Mucha pokazała w sieci zmysłowe zdjęcie topless. Reakcja fanów sprawia, że robi się niedobrze

Anna Mucha pokazała w sieci zmysłowe zdjęcie topless. Reakcja fanów sprawia, że robi się niedobrze Źródło: Instagram / Anna Mucha

Anna Mucha opublikowała w sieci zmysłowe zdjęcie, które spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów. Niestety nie wszystkie komentarze okazały się przychylne. Co więcej, część z nich była naprawdę wulgarna i pozbawiona szacunku wobec aktorki.

Anna Mucha od lat pozostaje jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Wskazują na to także same liczby - profil artystki na Instagramie obserwuje aż 762 tys. osób. Jak widać, gwiazda zgromadziła wokół siebie szerokie grono fanów, z którymi chętnie dzieli się szczegółami swego zawodowego oraz prywatnego życia.

Anna Mucha spotkała się z wulgarnymi komentarzami

Duże zamieszanie wśród internautów wywołało jednak najnowsze, opublikowane przez Muchę zdjęcie. Artystka pozuje na nim jedynie w czarnym body, zasłaniając się białą marynarką. Fotografia zdobyła prawie 34 tys. polubień oraz wiele bardzo pozytywnych, pełnych komplementów i pozdrowień komentarzy. Nie wszyscy obserwatorzy okazali się jednak tak przychylni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mucha zdecydowała się pokazać na InstaStory kilka wiadomości, które otrzymała po udostępnieniu zdjęcia. Internauci pisali w nich, że jest brzydka, że nie rozumieją, co ze sobą zrobiła. Swoje opinie "okraszali" przy tym także licznymi wulgaryzmami oraz wyzwiskami pod adresem artystki. Gwiazda postanowiła nie pozostawić tego bez własnego komentarza.

- Milusio... Tym ludziom się wydaje, że mogą wszystko. Jacyś znajomi? - napisała w relacji, dodając do niej tag #hejt.

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Fani stanęli murem za artystką

Wielu wiernych fanów artystki szybko i stanowczo wstawiło się za nią. Jak twierdzili, podobne wiadomości są bowiem zdecydowanie nie na miejscu, a wyrażanie się w taki sposób o innych ludziach jest jedynie oznaką braku szacunku. Sama gwiazda ewidentnie nie zamierza pozostawiać tego rodzaju sytuacji bez odzewu, wprost sprzeciwiając się obraźliwym opiniom i wulgarnym komentarzom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Pola Raksa wiele wycierpiała przez mężczyzn. Nie mieści się w głowie, dla kogo porzucił ją mąż
  4. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw
  5. W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Kory. Nie jest na nim sama, fani przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News