Anna Maria Wesołowska
Screen "Sędzia Anna Maria Wesołowska" TTV
Monika Majko - 16 Października 2020

Niewiarygodne, jak wygląda dzisiaj sędzia Anna Maria Wesołowska. Pojawiła się na nagraniu w związku ze sprawą Giertycha

Anna Maria Wesołowska skomentowała zatrzymanie przez prokuraturę byłego ministra edukacji narodowej Romana Giertycha. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia na widok słynnej sędziny.

Anna Maria Wesołowska od wielu lat jest nie tylko sędzią ale i telewizyjną gwiazdą. Słynna prawniczka pojawiła się niedawno w nagraniu, w związku z zatrzymaniem przez prokuraturę byłego ministra Romana Giertycha. Na widok sędziny widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

MSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaMSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaCzytaj dalej

Anna Maria Wesołowska skomentowała zatrzymanie Romana Giertycha

Prokuratura Regionalna w Poznaniu poinformowała w oficjalnym komunikacie, że w czwartek 15 października CBA dokonało zatrzymania adwokata i byłego ministra edukacji narodowej Romana Giertycha. Polityk, wraz z kilkoma innymi osobami, usłyszał zarzuty dot. przywłaszczenia i wyprowadzenia w latach 2010-2014 ze spółki deweloperskiej kwoty ok. 92 mln zł. Roman Giertych zemdlał w trakcie przeszukania jego willi w Józefowie przez agentów CBA. Nieprzytomny polityk został przetransportowany do szpitala w Otwocku, a późnym wieczorem przewieziono go do szpitala w Warszawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Anna Maria Wesołowska zaskoczyła fanów swoim wyglądem

Zatrzymanie Romana Giertycha skomentowała Anna Maria Wesołowska, która udzieliła w tej sprawie wywiadu portalowi onet.pl. Internauci zwrócili uwagę na wygląd słynnej sędziny. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, że pomimo upływu lat, prawniczka wcale się nie zmieniła. Telewizyjna gwiazda jest oburzona tym, co wydarzyło się w domu adwokata podczas działań agentów CBA. Prawniczka wyraziła przekonanie, że "zatrzymanie Romana Giertycha było skandaliczne".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje aktorka serialu uwielbianego przez Polaków. Mąż przekazał druzgocące informacje

2. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Mamy piękne zdjęcie zakochanych, pokazali obrączki

3. Nagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości

- Kto zapłaci za zdrowie tego człowieka? Nie wiem, czemu to miało służyć. Ja nawet osądzając mafię, widziałam w tych ludziach polskiego obywatela, któremu należy się szacunek. Myślę, że środowisko prawnicze zaprotestuje. Nie można niszczyć podstawowych standardów. Bez wymiaru sprawiedliwości i bez poczucia, że ono jest, nie da się dobrze funkcjonować - powiedziała sędzia Anna Maria Wesołowska.

Anna Maria Wesołowska

Screen z programu "Onet Rano" onet.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już dawno mogłeś mieć COVID-19. Podano 7 objawów, nie tylko utrata smaku
  2. Ministerstwo Sportu podjęło decyzję w sprawie COVID-19. Chodzi o obiekty sportowe, wiemy, kto będzie mógł korzystać
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Usłyszał 130 zarzutów za nielegalny handel grami. Polakowi grozi gigantyczna kara
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News