Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do TV! Wiadomo co u niej słychać

Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do TV! Wiadomo co u niej słychać Źródło: yt/tvn

Anna Maria Wesołowska ku uciesze fanów wraca do polskiej telewizji! Dowiedzieliśmy się, że najbardziej znana sędzia w Polsce już niebawem ponownie wystąpi przed kamerą. Widzowie nie kryją zainteresowania tym, co zmieniło się w jej życiu.

Anna Maria Wesołowska przed laty często pojawiała się w telewizji, a ludzie nie potrafili uwierzyć w to, że doświadczona sędzia poza pracą w sądzie potrafi znaleźć czas na tworzenie znanego programu paradokumentalnego. Przed laty cieszył się on ogromną popularnością, jednak po pewnym czasie zdecydowano się anulowanie produkcji z nieznanych bliżej powodów.

Po czasie zdecydowano się na stworzenie serialu "Wesołowska i Mediatorzy", jednak okazał się on niezbyt optymistycznie przyjęty i został zdjęty z anteny w dosłownie kilka miesięcy. Przez długi czas wydawało się, że znana sędzia nie wróci już do telewizji, jednak teraz wiemy, że już niebawem widzowie spotkają się z wielką niespodzianką.

Anna Maria Wesołowska wraca do telewizji

Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" produkowany był dla telewizji TVN w latach 2006-2011, gdy w Polsce ogromną popularnością cieszyły się seriale paradokumentalne przedstawiające losy uczestników sądowych rozpraw. Kilka lat po premierze "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" doczekaliśmy się także niemal identycznego formatu, znanego jako "Sąd rodzinny".

Polacy kochali tego typu produkcje, lecz po kilku latach najprawdopodobniej zwyczajnie się one znudziły, co zauważyły osoby odpowiedzialne za zarobki stacji. Anulowano więc tworzenie kolejnych odcinków i wydawało się, że popularna sędzia nie wróci już do telewizji. Wszystko na to wskazywało, lecz już niebawem możemy doczekać się kontynuacji.

Pierwsze wieści na temat jesiennej ramówki telewizji TVN twierdzą, że Anna Maria Wesołowska niebawem ponownie zagości na ekranach w polskich domach. Najprawdopodobniej przyjdzie nam jednak na to poczekać jeszcze kilka miesięcy, przynajmniej do września, gdy swoją premierę będą mieć najważniejsze produkcje, te, które mają zebrać przed ekranami największą widownię.

Sędzia Anna Maria Wesołowska zagości na ekranach

Już niebawem nowa, zupełnie odmieniona forma popularnego programu wróci do telewizji TTV, która jest bezpośrednio powiązana z TVN. Jeżeli będzie cieszyć się wielką widownią, to możemy być niemal pewni, że już niebawem zostanie przesunięty do głównego kanału. Wszystko zależy wyłącznie od oglądalności, która jest kluczowa dla producentów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozpoczęły się już castingi do programu, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że niebawem doczekamy się premiery. Reżyserzy poszukują prawdziwych adwokatów, którzy mieli okazję pracować w zawodzie, a także aktorów gotowych do pokazania się przed kamerą w roli oskarżonego lub oskarżającego. Z pewnością chętnych do wystąpienia w tak znanej produkcji będzie bardzo wiele.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  2. Legendarny aktor TVP cierpi na straszną chorobę. To przez nią schudł aż 13 kg! Na świecie atakuje ona 400 milionów ludzi rocznie!
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

źródło: Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News