Anna Maria Wesołowska została zaczepiona na ulicy
YouTube TTV
Irmina Jach - 29 Października 2020

Sędzia Anna Maria Wesołowska została zaczepiona na ulicy. Zamarła, gdy usłyszała skierowane w nią słowa

Anna Maria Wesołowska została zaczepiona na ulicy przez osobę, która śledziła prowadzony przez nią program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" emitowany przez telewizję TVN. Trudno uwierzyć, co usłyszała znana sędzina. Słowa, które zostały wypowiedziane przez fana sprawiają, że uginają się nogi.

Anna Maria Wesołowska stała się niezwykle popularna dzięki występom na antenie stacji TVN. Nie ma osoby, która nie znałaby charakterystycznej blondynki w sędziowskiej todze, która rozwiązywała reżyserowane problemy prawne. Okazuje się, że wielu widzów traktowało jej porady bardzo osobiście.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

Anna Maria Wesołowska została zaczepiona przez nieznajomą

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" to jeden z najpopularniejszych seriali stacji TVN. W ubiegłym roku powrócił na ekrany po niemal dekadzie nieobecności. Obecnie emitowany jest na antenie TTV. Nowe odcinki można było oglądać jeszcze wiosną bieżącego roku. Niestety, emisja została przerwana przez pandemię koronawirusa. Program cieszy się ogromną popularnością.

Akcja serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" rozgrywa się na sali sądowe. W każdym odcinku rozpatrywana jest inna sprawa karna. Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości stają na przeciw oskarżonych, których przyszłość i wolność stoją pod znakiem zapytania. Nie brakuje gwałtownych emocji, poruszających mów końcowych i niespodziewanych zwrotów akcji. Ostatnie słowa należą jednak do sędzi, która jest niekwestionowaną gwiazdą show.

p>DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Anna Maria Wesołowska przyznaje, że początkowo koledzy po fachu nie byli nastawieni do jej nowej roli zbyt optymistycznie. Żaden z nich nigdy nie brał pod uwagi tego, że kariera na sali sądowej może wiązać się ze sławą i popularnością w świecie show-biznesu. Sędzina była osobą z branży, która postawiła pierwsze kroki w tym zakresie.

- Musimy pamiętać, że ten program wprowadził sędziów do okienka telewizora. Ja sama na początku miałam z tym ogromny problem, bo byliśmy troszeczkę jak w szklanej wieży, sędziemu nic nie wypadało. W związku z tym pół roku się zastanawiałam, czy wziąć udział w tym programie, ale pomyślałam, że to nie ja jestem ważna. Brałam natomiast pod uwagę możliwość działań profilaktycznych i tego, że media najlepiej wprowadzą edukację prawną do szkół czy do innych środowisk - mówiła Anna Maria Wesołowska.

- Wiedziałam, że ten program jest ważny, choć niektórym sędziom i w ogóle środowisku prawniczemu trudno było się do tego przekonać. Myślę, że dzisiaj wiele osób zrozumiało, że nie możemy być w tej szklanej wieży, że społeczeństwo jest nam potrzebne i daje nam legitymację do wykonywania naszej pracy - dodawała.

Program prowadzony przez Annę Marię Wesołowską cieszył się ogromną popularnością, gdyż opowiadał o problemach, z którymi potencjalnie mógłby się spotkać każdy z widzów. Wielowątkowe historie kryminalne pozwalały widzom na samodzielne mierzenie się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym możliwość przewidzenia, jaka będzie decyzja i wyrok sędzi. Jednym z głównym celów formatu TVN było również zapoznanie widzów z salą sądową i oswojenie z procedurami sądowymi.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Stanie się już w poniedziałek, właśnie zapowiedziano. Dotyczy całej Polski

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

- Skorzystały na tym całe rodziny. Pamiętam, jak gdzieś na ulicy podeszła do mnie pani i powiedziała: "Pani sędzio, dziękuję, mój mąż siedział w więzieniu, ale cały czas oglądał ten program i jak wyszedł, to powiedział, że on już mnie więcej nie uderzy, bo Wesołowska powiedziała, że tak nie można. I on zrozumiał". Prawda, jakie to fajne? Ten program spowodował, że do tej pory spotykam się z ogromną życzliwością - wspomina Anna Maria Wesołowska.

Sędzina nie ukrywa, że program przysporzył jej ogromnej popularności. Wcześniej znały ją tylko osoby, które miały okazję uczestniczyć w prowadzonych przez nią rozprawach sądowych. Rola osobowości medialnej, mimo że momentami problematyczna, sprawia jej wiele radości.

- Pewnie, że rozpoznawalność bywa nieraz trudna, bo na przykład jak pójdę do kina i jedno dziecko przyjdzie po autograf, to już na film na pewno nie wejdę, bo jak z kina wychodzi 200 osób, to wypisuję prawie każdemu. Ale to jest miłe, bo mi na ludziach zależy, szczególnie na tych małych, bezbronnych - wyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Kochały go tysiące Polaków, był idolem dla wielu osób
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Demon's Souls na nowym zwiastunie. Wielki powrót legendarnego soulslike'a tuż-tuż
  7. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News