Nowotwór wyniszczył jej organizm. Anna Maria Wesołowska przerwała ciszę

Nowotwór wyniszczył jej organizm. Anna Maria Wesołowska przerwała ciszę Źródło: youtube/TTV

Anna Maria Wesołowska w końcu postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami. Gwiazda zdradziła, jak bardzo nowotwór wyniszczał jej organizm.

Anna Maria Wesołowska dała się poznać widzom za sprawą popularnego programu w telewizji TVN pokazującymi sprawy sądowe, w których była sędzią. Widzowie przez wiele lat mogli śledzić jej udział w programie, widzieli także walkę, jaką musiała stoczyć z chorobą. Dziś najbardziej znana sędzina w kraju postanowiła wyjawić prawdę dotyczącą ostatnich miesięcy. 

Anna Maria Wesołowska nie miała łatwego roku

Zaledwie w zeszłym roku pojawiła się wiadomość, że nie żyje mąż Anny Marii Wesołowskiej. Chociaż wielokrotnie była o to pytana, Anna Maria Wesołowska nie zdradziła, co było przyczyną śmieci. Jedyne czym się podzieliła, to wiadomość, że okoliczności jego odejścia były niebywale dramatyczne. Pomimo upływu czasu sędzina nie wie, jakimi słowami opowiedzieć o tragicznej śmierci ojca.

Śmierć męża nie była jedyną bolesną wiadomością, którą pojawiła się w jej życiu w zeszłym roku. Anna Maria Wesołowska niedługo po tym, jak zginął jej mąż, usłyszała straszną diagnozę - wykryto u niej nowotwór mózgu. Lekarze przekazali jej, że operacja jest niezbędna, by dalej mogła żyć. 

Operacja usunięcia guza przebiegła pomyślnie, jednak Anna Maria Wesołowska do dziś boryka się z częściowym paraliżem twarzy, który w znacznym stopniu wpływa na jej wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Maria Wesołowska wyznaje, jak zmieniła ją choroba

Chociaż wiadomość, o nowotworze dotknęła Wesołowską, gwiazda wyznała, że nie zamierza się poddawać. To, co przyniósł jej los, jest kolejną przeszkodą, którą musi pokonać. 

- Choroba zdarza się każdemu. Ja nie traktowałam tego jako ciosu od losu, tylko jako pewną rzecz, którą muszę załatwić i to wszystko. Choroba jest trochę w naszej głowie. Jeżeli pozytywnie do niej podchodzimy to ona gdzieś ucieka - wyznała Anna Maria Wesołowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Pobita polityk do końca walczyła o życie. Polsat podał właśnie informacje o jej śmierci

2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Anna Maria Wesołowska przerywała milczenie na temat swojej choroby, by wszyscy wiedzieli, że walka z rakiem nie załamała jej. Sędzina postanowiła przetrwać wszystko, co przyniesie jej los, udowadniając, jak silną jest kobietą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Rodzina drży z obaw o Annę Dymną, boją się najgorszego. Chodzi o jej zdrowie
  4. Nieludzkie, do nieprzytomności pobił piękną kobietę na środku ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  5. Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News