Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta

Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta Źródło: youtube.com/TTV

Anna Maria Wesołowska zdecydowała się zdradzić okropną historię ze swojego życia. Tak mocno zapadła jej w pamięć, że do dziś przytacza ją ze wszystkimi szczegółami. Sędzina była przerażona, to były początki jej kariery.

Anna Maria Wesołowska nie kryła wzruszenia i łez pojawiających się w oczach, kiedy zaczęła wspominać pewną historię. Zmieniła jej życie diametralnie i nigdy o niej nie zapomni.

Anna Maria Wesołowska opowiedziała o bolesnej sprawie sprzed lat

Znana z małych ekranów sędzina to nie tylko telewizyjna osobowość. Wiele osób jeszcze nie uświadomiło sobie tego, że Anna Maria Wesołowska w rzeczywistości również była sędzią - teraz przeszła w stan spoczynku. W swoim życiu odbyła setki rozpraw, a niektóre sprawy zapadły jej głęboko w pamięć. O tej najkoszmarniejszej opowiedziała ostatnio w krótkim wywiadzie.

Pierwszy wyrok wydała w 1982 roku, a do tej pory pamięta sprawy nawet sprzed ponad 30 lat. Jedna utkwiła jej w pamięci i zaważyła między innymi na jej życiu zawodowym. Jako bardzo młoda sędzina Annie Marii Wesołowskiej przypadła sprawa 9-letniego chłopca, którego nóżki i rączki przywiązywane były sznurkiem do dwóch krzeseł. Dziecko było również polewane wrzątkiem przez matkę i ojczyma.

Historia traktowała o małym, bitym chłopcu. Nie ukrywała łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Maria Wesołowska zaznaczyła, że dzieci w tamtych czasach traktowano inaczej, nie miały prawa do jednorazowego przesłuchania w przyjaznym pokoju, pod okiem psychologów.

- Kiedy mały wbiegł na salę pamiętam, że pierwszą rzeczą, którą zauważyłam to, że bardzo dokładnie obciąga spodenki. Zdziwiłam się, byłam niedoświadczonym sędzią. Pomyślałam: "dziecko po takich przeżyciach, a chce wyglądać elegancko na sali rozpraw?". Nie wiedziałam, że chowa ślady kabla na nóżkach. Nie chciał, żebym widziała jego ból - opowiadała sędzina, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Chłopiec zaczął krzyczeć, a jego słowa wstrząsnęły wszystkimi. 

- Pani sędzio, ja pani wszystko powiem, tylko niech pani wypuści moją mamusię z więzienia, ja ją kocham i za nią tęsknię - mówił. 

Anna Maria Wesołowska zadecydowała o wypuszczeniu mamy z aresztu, a ojczym trafił na wiele lat za kratki. Odpowiedział za wszystko, co zrobił dziecku i matce. Sędzina wspomina, że pomogła całej rodzinie. Z powodu tego wydarzenia wzięła się też jej walka o to, by dzieci miały prawo do przesłuchania, "żeby wiedziały jak się bronić, żeby procedura niebieskiej karty była w szkole (...) tam krzywda każdego dziecka powinna zostać zauważona".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. Pieniądze znikają z kont. Ogromna awaria w dużym banku w Polsce
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News