Niezwykle smutne doniesienia o sędzi Annie Marii Wesołowskiej. Nagłe śmierci bliskich jej osób doszczętnie nią wstrząsnęły

Niezwykle smutne doniesienia o sędzi Annie Marii Wesołowskiej. Nagłe śmierci bliskich jej osób doszczętnie nią wstrząsnęły Źródło: YouTube Radio ZET

Anna Maria Wesołowska przechodzi w życiu bardzo trudny okres. Skomplikowana operacja guza mózgu to nie jedyny trudny moment, jaki przeszła gwiazda TVN. Niedawno straciła również jedną z najbliższych osób. Takie doświadczenia potrafią wywrócić świat do góry nogami wielu osobom. Sędzia zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak sobie radzi.

Chociaż Anna Maria Wesołowska zarówno w życiu prywatnym, jak i w serialu orzekała w bardzo poważnych procesach karnych, wielu widzów kojarzy ją wyłącznie z ciepłym uśmiechem. Kobieta jednak przechodzi w ostatnim czasie bardzo trudne chwile. W jej życiu osobistym pojawiły się niedawno doświadczenia, które mogłyby wstrząsnąć każdym człowiekiem. Gwiazda TVN przeżyła śmierć jednej z najbliższych osób, następnie trafiła do szpitala.

Anna Maria Wesołowska zdobyła się na szczere wyznanie o swoim obecnym stanie. Kobieta w krótkim czasie zgromadziła bardzo duży bagaż doświadczeń, które bez wątpienia mógłby pozostawić ślad na życiu każdego człowieka. Gwiazda TVN najpierw pochowała osobę, z którą przeżyła wiele radosnych chwil, a później trafiła do szpitala w poważnym stanie. Tam przeszła skomplikowaną operację guza mózgu. Anna Maria Wesołowska przyznała, że te wydarzenia odmieniły jej życie.

Anna Maria Wesołowska otwarcie przyznała, jak radzi sobie w ostatnim czasie

Anna Maria Wesołowska niedawno odbyła szczerą rozmowę z dziennikarzem portalu Pomponik. Gwiazda TVN w otwarty sposób odpowiedziała na pytania, które dotyczyły trudnych doświadczeń, jakie niedawno przeżyła. Kobieta niedawno przeszła bardzo skomplikowaną operację guza mózgu, która trwała prawie dziewięć godzin. Wcześniej natomiast musiała pochować męża, z którym przeżyła prawie pół wieku. Przy okazji odniosła się też do śmierci swojej matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gorsze chwile mam codziennie. Dziś wiem, że czas nie goi ran. Pamiętam, kiedy odchodziła moja mama. Sądziłam akurat jakąś dużą sprawę gospodarczą w Łodzi i nie miałam chwili na rozmowę z nią. Od tamtego momentu starałam się każdemu mówić: "Traktuj bliskich tak, jakby następnego dnia mieli odejść". Sama o tym zapominałam. Dzisiaj pozostało tyle niewypowiedzianych słów. To boli, bo najbardziej doskwierają wyrzuty sumienia - powiedziała Anna Maria Wesołowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Chociaż Anna Maria Wesołowska jest osobą, od której emanują niesamowity spokój i ciepło, w jej życiu doszło do wielu wydarzeń, które mogłyby ją załamać. Jednak kobieta nie traci pogody ducha. Tak jak każdy przechodzi trudne chwile, jednak wciąż stara się korzystać z życia i nieść pozytywne przesłanie. Gwiazda TVN przyznała też, że nawet kładąc się na stole operacyjnym, myślała tylko o tym, by jak najszybciej wrócić na plan zdjęciowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News