W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej

W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej Źródło: Screen/ YouTube/ TTV

Anna Maria Wesołowska powraca do telewizji z nowymi odcinkami swojego programu. Projekt mógł się jednak nie udać - okazuje się, że ostatnie miesiące były dla sędzi bardzo ciężkim okresem. Nie tylko straciła męża, lecz także ciężko chorowała.

Anna Maria Wesołowska przeżyła bardzo ciężki rok. Musiała uporać się z wielką stratą - nagle zmarł jej mąż, Ryszard. Później przechodziła poważną operację. O swoich trudnych chwilach sędzia opowiadała w programie "Dzień Dobry TVN".

Anna Maria Wesołowska w DDTVN o operacji

Anna Maria Wesołowska była gościem popularnego programu śniadaniowego DDTVN, w którym szczerze opowiadała o ciężkich momentach, jakie przechodziła w ostatnim czasie. Los nie obchodził się z nią łaskawie.

Sędzia wyznała, że jej powrót do telewizji nie był wcale pewny. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do nowych odcinków jej programu, przeszła bardzo poważną - na tyle, że spisała testament - operację. Jej skutkiem była delikatna zmiana wyglądu twarzy. Wesołowska musiała zmierzyć się z internetowym hejtem. Niektórzy sądzili, że sędzia zdecydowała się na operację plastyczną.

- Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną - wyjaśnia Anna Maria Wesołowska.

Sędzia dodaje, że lekka zmiana w wyglądzie to niewielka cena za uratowanie życia. Na antenie podziękowała profesorowi, który prowadził jej operację. Wyznała również, że teraz część twarzy będzie miała lekko sparaliżowaną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę - powiedziała.

Anna Maria Wesołowska musiała poradzić sobie ze stratą męża

Operacja nie była jedyną trudnością, z jaką Wesołowska musiała zmierzyć się w ostatnim czasie. Musiała poradzić sobie także ze stratą męża, Ryszarda.

- Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż też, w takich dramatycznych sytuacjach. Nie umiem jeszcze o tym mówić - powiedziała sędzia.

Teraz Anna Maria Wesołowska znajduje pocieszenie w zajmowaniu się wnukami. To im poświęca czas.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

- Byłam na urlopie. Ani jeden dzień spędzony samotnie. Nie ma odpoczynku, pięcioro wnucząt, trudno powiedzieć o urlopie - uśmiecha się sędzia, wspominając przyjemną chwilę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News