Bardzo smutne. Sędzia Anna Maria Wesołowska została okrutnie potraktowana po operacji onkologicznej

Bardzo smutne. Sędzia Anna Maria Wesołowska została okrutnie potraktowana po operacji onkologicznej Źródło: youtube.com

Anna Maria Wesołowska nie dość, że musiała przejść poważną operację onkologiczną, która uratowała jej życie, to tuż po niej doświadczyła niemiłych sytuacji. Aktorka i sędzina opowiedziała o tym, co ją spotkało. Musi mieć w sobie wiele siły, aby to znosić.

Anna Maria Wesołowska podzieliła się z mediami tym, co dotknęło ją tuż po skomplikowanej operacji. Poprzedni rok nie był dla niej zbyt łaskawy. Kobieta musi być bardzo silna psychicznie, aby się nie załamać.

Kobieta musiała przejść skomplikowaną operację

Znana sędzina wróciła do telewizji w zeszłym roku. Miała za sobą bardzo ciężki okres w życiu. Przeżyła śmierć swojego ukochanego męża, z którym niedługo obchodziłaby 50. rocznicę ślubu. Trafiła także na stół operacyjny kilka tygodni przed nagraniami kolejnych odcinków "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej".

Sędzina przed operacją nie czuła się źle. Miała dwukrotnie zawroty głowy, ale winę zrzuciła na przemęczenie. Na rezonans zdecydowała się przypadkiem, ponieważ pracowania znajdowała się blisko jej domu. Diagnoza zwaliła ją z nóg: guz mózgu. Naciek miał 5 cm długości, a operację przeprowadzono w święta Wielkiej Nocy. Choć wszystko skończyło się dobrze, to Anna Maria Wesołowska zauważyła w swojej twarzy pewną asymetrię. To właśnie przez to zaczęły się szykany.

Anna Maria Wesołowska spotkała się z krytycznymi komentarzami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. I mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę - dzieliła się swoimi przemyśleniami na antenie programu "Dzień Dobry TVN".

Dzisiaj grzeje: 1. Przyrządził mięso w genialny sposób. Sprytna metoda, twoja rodzina nie zechce jeść niczego innego
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Anna Maria Wesołowska nie przejmuje się swoim wyglądem - cieszy się, że operacja przebiegła pomyślnie, że może żyć i już nic nie zagraża jej zdrowiu. Internauci, którzy zaczęli szydzić z jej twarzy, powinni najpierw zapoznać się z tym, przez co przeszła znana gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsza pomoc w przypadku migreny. Jak pomóc osobie, u której pojawił się paraliżujący ból
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wielka radość w domu Zenka Martyniuka. Lada moment rozpocznie się ogromne świętowanie
  4. Dziewczynka zostawiła w samolocie notatkę. Gdy stewardessa ją przeczytała aż pobladła, musiała działać natychmiast
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News