Straciła męża, koszmarna operacja mózgu zmieniła jej twarz. Paskudnie zwyzywali Annę Marię Wesołowską

Straciła męża, koszmarna operacja mózgu zmieniła jej twarz. Paskudnie zwyzywali Annę Marię Wesołowską Źródło: youtube/ttv

Anna Maria Wesołowska przeżywa ostatni bardzo trudny czas. Po stracie męża przeszła operację mózgu, która całkowicie zmieniła jej wygląd. Twarz gwiazdy nie przypadła do gustu internautom, którzy wylali na nią morze obelg. Słowa, które zostały zaadresowane w jej stronę, są niesamowicie okrutne

Anna Maria Wesołowska odpowiedziała, jak wyglądał jej ostatni rok. Przeżyła wiele trudnych chwil, które znacząco wpłynęły na jej życie. Przez operację jej twarz zmieniła się w znaczny sposób, lecz aż trudno uwierzyć, że internauci w tak okrutny sposób skomentowali pojawienie się jej w telewizji. Nikt nie mógł się spodziewać, że spłynie na nią taka fala hejtu.

Anna Maria Wesołowska w obliczu ogromnej tragedii 

Ulubiona prawniczka polskiej telewizji przeżywa ostatnio wyjątkowo trudne chwile. Niedawno pochowała męża, a już musi mierzyć się z kolejnym dramatem.

- Napisałam testament i to wszystko. Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż też, w takich dramatycznych sytuacjach. Nie umiem jeszcze o tym mówić. Czuję się jakbym była jedynie połówką. 50. rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda, takie życie - powiedziała Anna Maria Wesołowska. 

Anna Maria Wesołowska po śmierci męża przeszła bardzo skomplikowaną operację mózgu, która spowodowała paraliż na części jej twarzy. Gdy pokazała się w tym stanie, niespodziewanie internauci zaczęli bezlitośnie ją wyśmiewać i krytykować. 

Anna Maria Wesołowska komentuję falę hejtu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda produkcji TVN, Anna Maria Wesołowska wypowiedziała się na temat słów internautów. Komentujący jej zdjęcia w fatalny sposób odnieśli się do jej nowego wyglądu, który był spowodowany ciężką operacją, a nie nieudanym zabiegiem medycyny estetycznej. 

- Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. Mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie. No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę - powiedziała Anna Maria Wesołowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Dla prawniczki i aktorki najważniejszym jest, że udało jej się przeżyć ciężką operację, która udała się dzięki specjalistom odpowiedzialnym za jej przeprowadzenie. Dzięki wspaniałym lekarzom Anna Maria Wesołowska żyje i to powinno być najistotniejsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: superexpress

Następny artykuł