Tak się bawi senator PiS. "Wygibasy jak na weselu na wsi"

Tak się bawi senator PiS. "Wygibasy jak na weselu na wsi" Źródło: fot. You Tube/Mr Polonia Music

Anna Maria Anders, senator PiS i zaangażowana działaczka polonijna, dała się poznać z nieznanej dotąd strony. Okazuje się, że kobieta posiada bardzo rozrywkowe oblicze, o którym nikt dotąd nie miał pojęcia. Podczas jednej z imprez naprawdę świetnie się bawiła.

Anna Maria Anders to córka zasłużonego generała. Kobieta dała się poznać przede wszystkim jako poważna pani senator oraz pełnomocnik prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego. Nikt nie spodziewał się, że oprócz tego oficjalnego wizerunku posiada również zupełnie inne oblicze. Jaka jest druga twarz senator PiS? W sieci pojawiło się nagranie, na którym stateczna pani senator tańczy wraz z Polonią amerykańską do biesiadnego szlagieru "Hej Sokoły". Nagranie trwa zaledwie kilka minut, ale zdążyło wywołać prawdziwą burzę w sieci.

Anna Maria Anders tańczy dla Polonii w USA - internauci nie mogą w to uwierzyć

Materiał opublikował na portalu Twitter użytkownik Stefan Skrupulatny. Video pojawiło się wieczorem 11 lutego i od razu zyskało kilkaset polubień i udostępnień. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Komentarze nie były przychylne. Zdecydowana większość użytkowników skrytykowała to, co robi senator Anna Maria Anders. W ich opinii nie jest to najlepsza forma promocji Polski za Oceanem. Nie brakuje również głosów, które zarzucają córce generała "bal za pieniądze podatników". - Mimo wszystko inaczej sobie wyobrażałem promocję Polski w USA. Chyba mamy różne poczucie estetyki. - czytamy w jednym z komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Od tej strony nikt nie znał senator PiS

Polska sekretarz stanu przebywa obecnie w Miami z oficjalną wizytą. Mówi się jednak, że popularne nagranie mogło powstać dużo wcześniej i jest to relacja z 80. Parady Pułaskiego w Cheektowadze (Nowy Jork). Anna Maria Anders była honorowym marszałkiem tej imprezy. Nie da się nie zauważyć, że pełnomocnik premiera do spraw dialogu międzynarodowego uznaje muzykę i taniec za doskonałą formę promocji polskiej kultury za granicą. Nie każdy zgadza się z taką postawą. Wideo wywołało jednak ogromne emocje z zupełnie innego powodu - Anna Maria Anders nigdy wcześniej nie dała się poznać od tej strony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa gwiazdy Świata według Kiepskich. "Jak zostałem wieśniakiem"
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu. Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roxana Węgiel?
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł