Wiadomość dotarła do nas przed chwilą. Nie żyje Anna Luboń

Wiadomość dotarła do nas przed chwilą. Nie żyje Anna Luboń Źródło: pixabay/Arcaion

Wczoraj, 31 maja zmarła Anna Luboń, wieloletnia szefowa działu Kultura magazynu "ELLE". Do mediów właśnie dotarła wiadomość o jej odejściu. Nie znamy przyczyny śmierci.

Anna Szczygieł-Luboń była dziennikarką związaną z redakcją "ELLE" od ośmiu lat, ma na swoim koncie wiele wspaniałych wywiadów z wielkimi osobistościami polskiej sceny kulturalnej. Przez wiele lat była szefową działu Kultura w magazynie "ELLE". O jej śmierci dziś poinformowali zasmuceni koledzy redakcyjni. Przyczyna zgonu nie jest jednak znana. 

Anna Luboń, szefowa działu Kultura magazynu "ELLE", nie żyje

Dziennikarka latami opiekowała się działem Kultura w magazynie "ELLE". Prowadziła również bloga cudkultury.pl, wydała także książkę pod tytułem "Mistrzynie". Jest to zbiór trzynastu wywiadów z niesamowitymi kobietami, które osiągnęły w swoim życiu spektakularne sukcesy. Są to kobiety, które kreują, inspirują i wyznaczają trendy. Nie boją się niczego, dzielnie stawiają czoła męskiemu światu i zaprowadzają własny porządek. Książka jest inspirującym zbiorem historii każdej z nich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Luboń pisała i mówiła zarówno o książkach, teatrze czy filmach oraz przeprowadzała wspaniałe wywiady. Jej niepowtarzalny język był rozpoznawany od pierwszych zdań. Na łamach magazynu rozmawiała z inspirującymi kobietami i mężczyznami. Pełna poczucia humoru oraz ironii, a jednocześnie pełna taktu. Przeprowadziła wywiady z osobami takimi jak m.in. Dawid Podsiadło, Gosia Baczyńska, Ewa Kuryłowicz czy Agnieszka Holland.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmiali się z niego, gdy pojawił się na scenie. Kiedy zaczął swój występ, nie byli w stanie powstrzymać łez

2. Minister Edukacji właśnie wydał oświadczenie. Wiadomo już, co z powrotem uczniów do szkół przed wakacjami

Anna Luboń była wspaniałą, pełną charyzmy kobietą, niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę i jej znaczenie. Była związana z magazynem "ELLE", gdzie od ośmiu lat spełniała się w roli szefowej działu Kultura. Prowadziła w magazynie autorskie cykle jak Kulturalna "ELLE" oraz Kultura na weekend. Koledzy redakcyjni żegnają się z nią z czułością i pełni smutku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dzisiaj MEN wprowadza nowe zmiany. Co czeka uczniów szkołach?
  2. Piłkarka Barcelony jest lesbijką. Zawodniczka spodziewa się dziecka
  3. Uwaga, przygotujcie się na kontrolę. Kara może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych
  4. Media przemilczały całą sprawę. Nie żyje Bronisław Liberda
  5. Brzuch 16-latki nie przestawał rosnąć. Kiedy lekarze dowiedzieli się, co jest w środku, podjęli pilną decyzję
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

źródło: Elle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News