Anna Lewandowska właśnie zawiodła się na swojej przyjaciółce. Żona kapitana reprezentacji Polski postanowiła zerwać kontakty z Sarą Boruc. Ta druga, w ocenie Anny, dotkliwie ją zdradziła.

Anna Lewandowska trenowała z Sarą Boruc i chwaliła się tym na swoim Instagramie. Podobno między kobietami zawiązała się serdeczna więź. Dziwi więc fakt, dlaczego teraz postanowiły zerwać kontakt.

Sara Boruc zdradziła przyjaciółkę. Czy Anna Lewandowska jej wybaczy?

Boruc zgodziła się na treningi… z Ewą Chodakowską. Późniejsze efekty pokazała na okładce jej miesięcznika „Be Active”. Wszystko złożyło się w dość niewygodną dla Ani sytuację. Otóż, między Lewandowską i Chodakowską trwa dość intensywna rywalizacja.

Sara Boruc, według osoby z jej otoczenia, miała się wypowiedzieć o niepokojach w relacji z Anią.

– Sara była zdumiona reakcją Lewandowskiej. Ania zarzuciła jej, że weszła w komitywę z Ewą tylko po to, by ją wkurzyć. Sara uznała to za dziecinadę. Jej zdaniem Ania przesadza z dopatrywaniem się wszędzie spisków i intryg. Sara nie zamierza tłumaczyć się ze swoich decyzji ani nikogo przepraszać – powiedział „Faktowi” tajemniczy informator.

Oprócz powyższych spostrzeżeń okazuje się, że żona Artura Boruca ma dość towarzystwa żon piłkarzy. W jednym z wywiadów powiedziała, że relacje między kobietami są płytkie i dość napięte.

Chodakowska vs Lewandowska

„Ewa była pierwsza” – grzmią fani przebojowej trenerki. Anna Lewandowska wkroczyła do show-biznesu po tym, jak jej mąż stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie. Później święciła triumfy jako instagramerka, zaczęła układać zdrowe jadłospisy i trenować z rzeszą fanek. Jednak to Ewie Chodakowskiej przypisuje się tytuł „rewolucjonistki w życiu Polek”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

Za sprawą treningów i porad żywieniowych wiele kobiet postanowiło zawalczyć o piękną i zdrową sylwetkę. Dzięki rozpowszechnianiu nagrań, Ewa stała się jedną z najbogatszych polskich gwiazd sportu. Zajmuje się także prowadzeniem miesięcznika, sygnuje własnym nazwiskiem zdrowe produkty. Zarabia krocie, jest obecna w mediach – dla wielu jest jedynym rozwiązaniem problemów z nadwagą.

Wiara, jaką pokładają Polki w rozwiązania zaprezentowane przez gwiazdy sportu, jest ogromna. Podzielone na dwa obozy wspierają swoje idolki. W ostatecznym starciu to Lewandowskiej zarzuca się kopiowanie Chodakowskiej. Stąd też między kobietami zawiązała się niezdrowa rywalizacja.

Okazuje się, że Sara Boruc nie zamierza przepraszać Lewandowskiej za swoją decyzję. Chciałaby się także odciąć od spekulacji mediów na jej temat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Ewa Chodakowska? Zarobki, miliony
  2. Chodakowska zmiażdżyła Lewandowską! Annie aż poszło w pięty
  3. Skrzynecka na wojnie z fit gwiazdeczkami. Lewandowska i Chodakowska w szoku
  4. Seksualny zwyrodnialec zgotował psu piekło. Aż się chce płakać
  5. Jak się ubrać do samolotu do Turcji? Zadbaj o swój komfort

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOplotek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl